Реконструкція відділення для недоношених дітей Львівської обласної клінічної лікарні

У 2019 році «Віннер» розпочав перший етап масштабного проекту - повної реконструкції неонатального центру Львівської обласної клінічної лікарні.

2016–2017 роки

Інкубатори

«Віннер Груп Україна» передала лікарні три інкубатори для новонароджених недоношених дітей SI-610-1 загальною вартістю 52 тис. євро.

Реконструкція неонатального центру

У червні компанія планує передачу другого автомобіля, а у другому півріччі 2018 року – початок масштабної реконструкції неонатального центру та оснащення його новітнім обладнанням.

Проект відродження Львівської лікарні має особливе історичне значення для «Віннер Груп Україна». Адже батьки Івана Гинянського, засновника і СЕО компанії, народилися саме тут, на Західній Україні, проте змушені були залишити батьківщину в 1930-х роках.

700

новонароджених немовлят з масою тіла при народженні від 500 г

2009

У 2009 році був придбаний професійний обладнаній реанімобіль

1996

з 1996 року налагоджена система транспортування критично хворих новонароджених

1997

Другий реанімобіль, Ford Transit, лікарня отримала від «Віннер Груп Україна» у 1997 році

Надсучасне обладнання

Щороку у відділенні інтенсивної терапії новонароджених Львівської обласній клінічної лікарні перебуває понад 700 немовлят з масою тіла при народженні від 500 г. Пацієнтів переводять сюди з різних акушерських стаціонарів Львова та області. Транспортування малюків має бути безпечним та здійснюватися винятково за допомогою професійно обладнаного реанімобіля. Востаннє такий транспортний засіб був придбаний у 2009 році, і на сьогодні його пробіг становить уже близько 700 000 км.

«Наша лікарня має 230-річну історію і пережила не одну реорганізацію. В усі часи у стінах Львівської лікарні працювали винятково професіонали, а людське життя і здоров’я завжди були найбільшими цінностями. Однак теперішні умови праці лікарів та перебування пацієнтів у закладі, зокрема у неонатологічному корпусі, на жаль, потребують суттєвих змін. Зі стін осипається фарба разом зі штукатуркою. Наразі у цьому корпусі застарілі системи автоматичної вентиляції, каналізації, водопровід та електромережа. Їх необхідно замінювати. Окрім ремонту лікарня гостро потребує новітнього медичного обладнання. Тому ми із неймовірною вдячністю чекаємо на продовження благодійного проекту компанії «Віннер Груп Україна», – коментує Михайло Гичка, в.о. генерального директора Львівської обласної клінічної лікарні.

Щоденник проекту

Реконструкцію розпочато!

15 січня 2019 року було підписано договір про початок першого етапу реконструкції неонатального відділення Львівської обласної клінічної лікарні для недоношених дітей. Перший етап включає перш за все створення архітектурної концепції (ескізного проекту).

Другий реанімобіль приїхав до Львова

29 червня відбулася урочиста передача вже­ другого неонатального автомобіля медичної допомоги від компанії «Віннер Груп Україна» Львівській обласній клінічній лікарні. Другий реанімобіль також було створено на базі Ford Transit із новітнім медичним обладнанням для перевезення щойно народжених малюків, чиє здоров’я опинилося під загрозою. Ця подія є ще одним кроком у рамках благодійної співпраці компанії «Віннер» та Львівської лікарні.

Неонатальний автомобіль для Львівської лікарні

30 березня відбулася урочиста передача неонатального автомобіля медичної допомоги від компанії «Віннер Груп Україна» Львівській обласній клінічній лікарні. Реанімобіль на базі Ford Transit обладнано медичним устаткуванням для транспортування новонароджених високого перинатального ризику.