Зелений офіс стартував!

У 2019 році програма «Зелений офіс» стартувала в усій групі компаній «Віннер».

Зелений офіс стартував!

 

У 2019 році програма «Зелений офіс» стартувала в усій групі компаній «Віннер». Перед запуском програми кожен співробітник відвідав 30-хвилинну зустріч, на якій колеги із відділу корпоративних комунікацій та корпоративної соціальної відповідальності розповіли, що таке «зелений офіс», сталий розвиток, 5R, небезпечні відходи та чому ми як бізнес маємо бути відповідальні за стан довкілля.

Перші три кроки програми «Зелений офіс» це: сортування відходів, зменшення кількості одноразового посуду та освітня кампанія про небезпечні відходи.

До кінця 2019 року ми налагодили систему сортування відходів на шість видів разом із підприємством «Обухівміськвторресурси». Контейнери для сортування з’явилися в головному офісі «Віннер» в с. Капітанівка, у дилерських центрах «Віннер Автомотів» на Почайні, «Порше Центр Київ Аеропорт», «Ягуар Ленд Ровер Київ Аеропорт» та «Бентлі Київ» на Бориспільському шосе, а також в офісі «Віннер Будівництво».

Зокрема, ми запустили сортування на PDI (відділ передпродажної підготовки авто) та в сервісних зонах дилерських центрів – відділах, що генерують найбільше відходів - картону та пластикової плівки - які тепер будуть перероблятися. Для ефективного управління такими відходами на території «Віннер» в Капітанівці з’явилася сортування станція для зберігання відсортованої сировини.

Важливим кроком для реалізації ефективного сортування стала відмова від індивідуальних смітників співробітників. Уся команда «Віннер» - а це кілька сотень людей - цілком підтримала такий крок, який здійснюють усі прогресивні компанії, що запроваджують «Зелений офіс».

Також у кожному відділі з’явилися амбасадори Зеленого офісу – це волонтери, які заохочують і надихають колег пити каву із власної чашки, розділяти відходи, берегти ресурси та зменшувати негативний вплив на довкілля. Крім того амбасадори генерують нові ідеї щодо більш екологічного ведення робочого процесу та інших екоініціатив.

Наступні кроки на 2020 – це кампанія «Своя чашка», що має на меті ще раз нагадати колегам про шкоду одноразового посуду, та популяризація питання небезпечних відходів – інформування колег про такі відходи та регулярні акції зі збору батарейок, ламп, термометрів, ліків та інших небезпечних відходів від співробітників «Здай лампу» спільно із підприємством «Екологічні інвестиції».

Віннерівці дбають про довкілля!