Неонатальний автомобіль для Львівської лікарні

30 березня відбулася урочиста передача неонатального автомобіля медичної допомоги від компанії «Віннер Груп Україна» Львівській обласній клінічній лікарні. Реанімобіль на базі Ford Transit обладнано медичним устаткуванням для транспортування новонароджених високого перинатального ризику.

Неонатальний автомобіль для Львівської лікарні

Новий реанімобіль для малюків має надсучасне обладнання, зокрема: автономний інкубатор для довготривалого транспортування новонароджених, пульсоксиметр, електронний аспіратор, монітор пацієнта, шприцевий насос з можливістю живлення від мережі, апарат штучної вентиляції легень для новонароджених, санітарна сумка для надання першої допомоги.

Щороку у відділенні інтенсивної терапії новонароджених Львівської обласній клінічної лікарні перебуває понад 700 немовлят з масою тіла при народженні від 500 г. Пацієнтів переводять сюди з різних акушерських стаціонарів Львова та області. Транспортування малюків має бути безпечним та здійснюватися винятково за допомогою професійно обладнаного реанімобіля. Востаннє такий транспортний засіб був придбаний у 2009 році, і на сьогодні його пробіг становить уже близько 700 000 км.

Проект відродження Львівської лікарні має особливе історичне значення для «Віннер Груп Україна». Адже батьки Івана Гинянського, засновника і СЕО компанії, народилися саме тут, на Західній Україні, проте змушені були залишити батьківщину в 1930-х роках.

Упродовж 2016 – 2017 років «Віннер Груп Україна» передала лікарні три інкубатори для новонароджених недоношених дітей SI-610-1 загальною вартістю 52 тис. євро. У червні компанія планує передачу другого автомобіля, а у другому півріччі 2018 року – початок масштабної реконструкції неонатального центру та оснащення його новітнім обладнанням.

€ 52 000

Вартість трьох інкубаторів для новонароджених недоношених дітей SI-610-1, що їх передав «Віннер Груп Україна» упродовж 2016 – 2017 років

1996 рік

Шпиталь отримав перший реанімобілем Ford Econoline від «Віннер Груп Україна» зі шпиталю Генрі Форда