СПЕЦІАЛЬНА СЕРВІСНА ПРОГРАМА FORD В УКРАЇНІ ДЛЯ АВТО, ВИРОБЛЕНИХ У США

Тому офіційний імпортер авто Ford в Україні компанія «Віннер Імпортc Україна» анонсує спеціальну сервісну програму Motorcraft Service USA в офіційній дилерській мережі Ford в Україні для власників, які володіють автомобілями Ford, виробленими в Америці.

Ми пропонуємо наступні переваги, які отримають власники імпортованих вживаних авто, при зверненні на офіційний сервіс в дилерській мережі Ford в Україні:

  1. Абсолютна відповідність стандартам Ford;
  2. Використання оригінальних запасних частин Ford;
  3. Гарантія на всі види виконаних послуг та використаних запасних частин;
  4. Заводські нормо-години на зміну або ремонт всіх вузлів і агрегатів, а також нормування всіх робіт по ТО;
  5. Застосування при ремонті автомобіля спеціального діагностичного обладнання та програмного забезпечення;
  6. Кваліфікований персонал сервісу, який пройшов відповідне навчання, щоб здійснювати ремонт будь-якої складності в автомобілі.

 

«Всі автомобілів, які імпортуються, потребують якісного сервісного обслуговування, - каже бренд-директор Ford в Україні Олексій Чайка. – Обійтися лише гаражним ремонтом власникам таких авто ніяк не вийде, адже сучасні авто марки Ford технологічно оснащені та будь-яке стороннє втручання в системи може спричинити подальші проблеми з використанням авто. Тому наша сервісна програма для власників американських авто є чудовим рішенням отримати офіційний сервіс з гарантіями на роботи та запчастини».

Детальніше у найближчого дилера Ford у вашому регіоні https://ford.ua/dealerships

Подбай про своє авто заздалегідь!

# # #

 Про Віннер. «Віннер Груп Україна» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

 

За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua