JAGUAR LAND ROVER ПРИДБАЛА КОМПАНІЮ BOWLER – СПЕЦІАЛІСТА ЗІ СТВОРЕННЯ ВИСОКОПРОХІДНИХ АВТОМОБІЛІВ

18 грудня компанія Jaguar Land Rover оголосила про придбання компанії Bowler, британського виробника всюдихідних автомобілів, запчастин і автомобілів для ралі-рейдів.

Заснована у Великобританії компанія Bowler вже 35 років спеціалізується на розробці позашляховиків для перегонів і є одним із перших у країні виробників таких авто. Автомобілі компанії користувалися успіхом на міжнародних ралі-рейдах, тому Jaguar Land Rover зацікавлена в експертизі Bowler із динаміки всюдихідних автомобілів, малосерійного виробництва і довговічних компонентів для екстремальних умов.

Підрозділ SVO – це швидко зростаючий бізнес, який покращує основні характеристики автомобілів Jaguar і Land Rover для створення унікальних продуктів світового класу, включно з підрозділами SV, персоніфікації авто і класичних авто. Компанія Bowler стала четвертим підрозділом.

З часу свого заснування компанія Bowler тісно пов'язана з Land Rover. Партнерство між брендами започаткували у 2012 році, що призвело до створення популярної серії ралі-автомобілів Defender Challenge by Bowler у 2014-2016 роках.

 

За словами керуючого директора підрозділу SVO компанії Jaguar Land Rover Майкла ван дер Занде, бренд Bowler вже 35 років символізує інновації та успіх, а репутація компанії сформувалася завдяки участі позашляховиків бренду у найсуворіших світових перегонах. Директор SVO зазначив: «Ми раді, що зможемо брати участь у майбутньому бренду Bowler і керувати ним як частиною Jaguar Land Rover. Поєднання досвіду Bowler та підрозділів SV, персоніфікації авто і класичних авто – це ключовий крок у нашій стратегії зі створення захоплюючого і різноманітного портфеля продуктів і бізнесів у рамках підрозділу SVO».

 

Сьогодні компанія Bowler повністю належить компанії Jaguar Land Rover. Найближчим часом Bowler продовжить роботу на своїй території у місті Белпер, графство Дербіршир.

 

Про компанію:

«Віннер Імпортс Україна, Лтд» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 45 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua

 

За додатковою інформацією звертайтесь:

Вікторія Ковальчук,

Менеджер із маркетингових комунікацій преміум брендів

044 585 63 00 (вн. 2760),

vkovalchuk@winner.ua

Наталія Жилінкова,

Зовнішня прес-служба Jaguar Land Rover
+38 066 723 3936,

jaguar@mainstream.ua, landrover@mainstream.ua

 

Про підрозділ Special Vehicle Operations

Підрозділ Special Vehicle Operations – це команда дизайнерів, інженерів і техніків Jaguar і Land Rover, що спеціалізується на поліпшенні експлуатаційних характеристик, комфорту і функціональних характеристик автомобілів Jaguar і Land Rover:

Підрозділ SV розробляє дизайн, проектує і виготовляє автомобілі Jaguar і Land Rover під маркою SV, які мають відмінні технічні характеристики, включаючи високу продуктивність і вишуканість.

Підрозділ персоніфікації авто бере на себе випуск одноразових замовлень і відповідає за автомобільні аксесуари Jaguar Land Rover і палетку кольорів кузова Premium Palette.

Підрозділ класичних авто є офіційним джерелом оригінальних автомобілів, експертних послуг, оригінальних запчастин і незабутніх вражень для любителів класичних автомобілів Jaguar і Land Rover в усьому світі.

Компанія Bowler, до складу якої входять підприємства Bowler Brands Limited, Bowler Motor Sport Limited і Bowler Manufacturing Limited, виробляє всюдихідні автомобілі та автомобілі, що беруть участь у ралі-рейдах. Wilkin Chapman Business Solutions Ltd сприяла покупці компанії через адміністрацію попередньої компанії Bowler.

 

Історія компанії Bowler

1985 рік – Засновник Дрю Боулер починає виробляти і продавати конкурентоспроможні авто для участі у сафарі у своєму будинку у графстві Дербішир.

1991 рік – Дрю Боулер перемагає у перегонах ARC National Comp Safari.

2000 рік Bowler вперше бере участь у всесвітньо відомому ралі Дакар в Африці і в гонках у Центральній Європі.

2004 рік автомобіль Bowler перемагає у чемпіонаті British Hill Rally.

2005 рік найчисленніша команда Боулера в Дакарі означає, що це друга за величиною заводська команда, що має найвищий коефіцієнт фінішування.

2006 рік автомобілі Bowler виграють як Національний чемпіонат Британії Baja, так і Національний чемпіонат Франції Baja.

2012 рік Bowler погоджується на офіційне партнерство з Land Rover у галузі спонсорства, маркетингу і проектування.

2014 рік запуск Defender Challenge дозволяє учасникам підготуватися до ралі Дакар. Компанія Bowler переїжджає до нового приміщення.

2016 рік починається розробка міжгалузевої платформи. Засновник компанії Дрю Боулер помирає у листопаді.

2018 рік автомобілі Bowler претендують на перше, друге і четверте місце у загальному заліку на ралі Tuareg Rallye. Відкриття концепції військової міжгалузевої платформи.

2019 рік придбання компанії Bowler компанією Jaguar Land Rover.