НОВЕ СИДІННЯ JAGUAR LAND ROVER ЗМІНЮЄ ФОРМУ І СТВОРЮЄ ВРАЖЕННЯ РЕАЛЬНОЇ ХОДИ

Компанія Jaguar Land Rover розробляє сидіння майбутнього – новаторську систему для зміни форми, розроблену заради поліпшення самопочуття клієнтів та зниження ризиків для здоров'я після занадто довгого сидіння.
Сидіння ‘morphable’, яке тестується відділом Jaguar Land Rover із внутрішніх досліджень, має низку датчиків під обшивкою сидіння. Вони створюють безперервне мікрорегулювання, яке змушує мозок думати, що ви рухаєтеся пішки. Система дозволяє датчикам індивідуально адаптовувати сидіння під водія та кожного пасажира.


За статистикою, більше чверті людей у всьому світі – 1,4 мільярда – ведуть малорухливий спосіб життя*. Це спричиняє скорочення м’язів у ногах, стегнах і тканинах сідниць, викликаючи біль у спині. Ослаблені м’язи також провокують травмування після їх розтягнення та підвищують ризики ушкодження від падінь.


Симулюючи ритм ходи, технологія може знизити ризики для організму від довгочасного сидіння під час тривалих подорожей. Наприклад, середньостатистичний водій Великобританії щотижня долає в середньому 235 км (146 миль**).
Керівник медичного напрямку Jaguar Land Rover Стів Айлі підкреслює: «Комфорт клієнтів та співробітників компанії лежить в основі усіх наших технологічно-дослідницьких проектів. Для розробки сидіння майбутнього ми використовуємо технічні знання та інноваційні технології, які мають допомогти людям в усьому світі».


Автомобілі Jaguar та Land Rover оснащені сидіннями останнього ергономічного дизайну з різностороннім регулюванням, функціями масажу та клімат-контролю. Стів Айлі також надав поради з регулювання сидіння для ідеального розміщення за кермом, правильного положення плечей, прямого розташування хребта й тазу для підтримки стегон і зменшення точок тиску. Переглянути відео можна тут.
Такі дослідження виступають частиною зобов'язань Jaguar Land Rover щодо постійного поліпшення зручності клієнтів через технологічні інновації. Попередні проекти включали дослідження зі зменшення наслідків від заколисування у транспорті та використання технології ультрафіолетового випромінювання для припинення поширення застуди і грипу.
Разом ці зусилля наближають до Destination Zero – амбіційної мети Jaguar Land Rover щодо поліпшення здоров’я громадян, безпеки та довкілля. Впроваджуючи інноваційні підходи, компанія адаптовує товари та послуги для задоволення потреб сучасності.


* Всесвітня організація охорони здоров'я


Про компанію:
«Віннер Імпортс Україна, Лтд.» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 45 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua

За додатковою інформацією звертайтеся:
Ярина Бусол, Фахівець зі зв’язків із громадськістю преміум брендів +38 044 585 63 00 (вн.2764) ybusol@winner.ua 

Вікторія Ковальчук, Менеджер із маркетингових комунікацій преміум брендів +38 044 585 63 00 (вн. 2760) vkovalchuk@winner.ua