Porsche Motorsport розширює цифрову комунікацію

Штутгарт. Компанія Porsche на своїх он-лайн платформах сьогодні представила новий 919 Hybrid, який в 2016 році буде брати участь в Чемпіонаті світу з перегонів на витривалість FIA WEC і 24 годинах Ле-Мана. Демонстрація реальних прототипів пройде 24 березня на гоночній трасі «Поль Рікар» (Paul Ricard) на півдні Франції. Саме там офіційно розпочнеться сезон WEC 2016 року з так званого «прологу» - двох тестових днів (25 та 26 березня) для всіх команд з численними зустрічами з пресою і організацією інтерв'ю.

Всі заходи, пов'язані з дебютом 919 Hybrid, транслюватимуться у режимі онлайн і будуть представлені у цифровому вигляді. Новинкою є власний аккаунт в Twitter для новин команди Porsche LMP1: @Porsche_Team. Цей обліковий запис у режимі реального часу інформуватиме про тести та перегони безпосередньо з боксів команди. Зміна водіїв, вибір шин або причини будь-яких затримок - @Porsche_Team буде найшвидшим й надійним джерелом інформації для журналістів та вболівальників. Тут також будуть представлені цитати і прес-релізи. Крім того, будуть публікуватися твіти заводських гонщиків, які виступають в категорії LMP1.

@PorscheRaces - це канал Twitter, присвячений діяльності Porsche Motorsport в області GT. Тут знаходить своє відображення участь заводських команд в IMSA WeatherTech SportsCar Championship і WEC, а також розповідається про основні події 24-годинної гонки у Ле-Ман і гонки на Нюрбургринзі. Канал буде також надавати інформацію про суперкубкок Porsche Mobil 1, що починається у рамках Формули-1, та про національні монокубки. Окрему увагу буде приділено підтримці молодих талантів – юніорській програмі Porsche.

Канал Twitter @PorscheNewsroom надає централізований доступ до всієї інформації про Porsche у мережі. Онлайн-портал www.newsroom.porsche.com надає актуальні новини та звіти, а також мультимедійне висвітлення світу Porsche. Журналісти та вся онлайн-спільнота можуть завантажити тут прес-релізи, фотографії та відео без реєстрації. Відповідний аккаунт в Instagram porsche_newsroom доповнює пропозицію ексклюзивними фотографіями.

Для доступу до відеоматеріалів рекомендується Vimeo: тут у Porsche існує власний канал, на який викладаються актуальні відео новини з гоночних трас. Пряме посилання: www.vimeo.com/porschenewsroom

Фото- та відеоархів, а також актуальні матеріали для преси знаходяться у базі даних Porsche для преси. Журналісти можуть пройти реєстрацію за адресою: www.presse.porsche.de.Посилання https://presse.porsche.de/motorsportведе прямо до цифрового автоспортивного медіа-гіду з текстовими матеріалами та зображеннями по всім гоночним напрямкам, пов'язаним з Porsche.

Цифрова презентація Porsche 919 Hybrid з фотографіями і відео, а також візуалізатором 360° у вільному доступі знаходяться на

www.porsche.com

www.youtube.com/user/Porsche

www.newsroom.porsche.com

www.facebook.com/porsche

та

www.facebook.com/Porscheua.