Ford визнаний найетичнішим автовиробником світу

 • Ford увійшов до списку найетичніших компаній світу 2016 року за версією Ethisphere Institute, ставши єдиним автовиробником, який був удостоєний такої високої оцінки.
 • Ethisphere щорічно відзначає заслуги найкращих компаній світу в області етичності та дотримання норм, корпоративного громадянства та відповідальності, етичної культури, а також культури управління та лідерства.
 • Споживачі надають дедалі більшого значення етиці у бізнесі. За даними дослідження, більшість американців спочатку вивчають інформацію про компанію, перш ніж вести з нею будь-які справи. Більше третини респондентів вирішили не мати справ із компаніями, що мають негативну репутацію.

ДІРБОРН, Мічиган, 14 березня 2016 року – Ford Motor Company є єдиним автовиробником, який увійшов до списку найетичніших компаній світу 2016 року за версією Ethisphere Institute. Така висока оцінка говорить про те, що репутація компанії в області етичності та довіри відіграє значущу роль у прийнятті клієнтом рішення про покупку.

«Ця нагорода – свідчення того, що наші працівники рухаються у правильному напрямку, щодня роблячи правильний вибір, – прокоментував Білл Форд, виконавчий голова ради директорів Ford Motor Company. – Етичність і корпоративне громадянство є основою того, що змушує нас робити життя людей кращим».

Ford удостоєний почесного звання однієї із найетичніших компаній світу за версією Ethisphere Institute сьомий рік поспіль.

Ethisphere Institute, світовий лідер у розробці та просуванні стандартів етичного ведення бізнесу, присвоює нагороди компаніям на підставі топ-рейтингу у п'яти категоріях: етичність і дотримання норм; корпоративне громадянство і відповідальність; етична культура; культура управління та лідерства; репутація.

Протягом десятиліть Ford надає великого значення відданості корпоративному громадянству та тому, яким чином це пов’язано з успіхом і побудовою репутації компанії. За підсумками репутаційного дослідження Harris Poll Reputation Quotient 2016 року, більше половини респондентів відзначають, що вони спочатку вивчають інформацію про компанію, перш ніж прийняти рішення про ведення будь-яких справ із організацією. Більше третини респондентів відзначили, що приймали рішення не мати справ із компанією, якщо, на їхню думку, вона мала негативну репутацію.

«Ford усвідомлює, що довіра є наріжним каменем всієї діяльності компанії. Націленість компанії на те, щоби бути активною частиною світової спільноти, допомагає зрозуміти, чому Ford є єдиним автовиробником у списку найетичніших компаній світу за версією Ethisphere Institute щорічно, починаючи з 2010 року, – прокоментував Тімоті Ербліх, головний виконавчий директор Ethisphere. – Бути нагородженим вже всьоме – неабияке досягнення. Вітаю весь колектив компанії Ford із цим почесним званням».

Детальнішу інформацію про методологію дослідження та повний список найетичніших компаній світу 2016 року можна знайти за посиланням.

Крім нагороди, присвоєної Ethisphere Institute, компанія Ford отримала також безліч інших нагород, серед яких:

 • Найкращий роботодавець Америки 2015 року за версією журналу Forbes (133).
 • Індекс корпоративної рівності 2015 року організації «Кампанія за права людини» – вища оцінка в 100 %.
 • Топ-рейтинг 50 найбільш інноваційних компаній за версією авторитетного американського видання Fast Company.
 • Рейтинг найпривабливіших роботодавців США 2015 року за версією Universum – Машинобудування (18).
 • Рейтинг найпривабливіших компаній у світі 2015 року за версією Universum – Машинобудування (15).
 • Рейтинг «Зміни світ» за версією журналу Fortune.
 • Рейтинг найшанованіших компаній світу за версією журналу Fortune.
 • Рейтинг 100 найбільш затребуваних роботодавців за версією LinkedIn.
 • Рейтинг найкращих компаній, які гарантують баланс між роботою та особистим життям, за версією журналу Forbes.