Новий Ford GT отримав нагороду Gene Ritvo Award 2016 за дизайн та елегантність

  • Ford GT 2017 модельного року отримав нагороду Gene Ritvo Award, яка відзначає найкращі рішення автомобільного дизайну. Ця престижна нагорода присуджується концепту або автомобілю, який найкращим чином втілює у собі елегантність дизайну.
  • Номінантів оцінювала Асоціація автомобільної преси Нової Англії (NEMPA), а також експерти у галузі дизайну з Музею образотворчих мистецтв Бостона та Автомобільного музею Ларса Андерсона (Бруклін, Массачусетс).
  • Новаторський дизайн нового Ford GT 2017 модельного року поєднує стиль та елегантність, втілені в обтічному, стильному та яскравому силуеті.

Дірборн, штат Мічиган, 7червня 2016 р.  – Ford GT 2017 модельного року було удостоєно нагороди Gene Ritvo Award за дизайн та елегантність, що присуджується Асоціацією автомобільної преси Нової Англії (NEMPA) спільно з Музеєм образотворчих мистецтв Бостона та Автомобільним музеєм Ларса Андерсона.

Престижна нагорода Gene Ritvo Award відзначає найкращі рішення автомобільного дизайну та присуджується концепту, серійному автомобілю, маркетинговій кампанії або конкретному елементу автомобіля, які є втіленням елегантності у дизайні.

«Для нас велика честь отримати цю нагороду, визнання, яким може пишатисьуся команда, що стоїть за новим Ford GT, – прокоментував Морей Каллум, віце-президент із дизайну, Ford Motor Company. – Ford GT 2017 модельного року має революційний дизайн, який увібрав у себе надбання оригінального GT40, втілене у автомобілі 21-го століття. Цей автомобіль дійсно демонструє нашу відданість інноваціям у всіх аспектах нашого бізнесу».

«Складність у створенні такого автомобіля полягає у тому, що оригінальна модель є легендою американської автомобільної історії, – прокоментував Захарі Доллар, працівник Музею витончених мистецтв Бостона. – Ford у достатній мірі зберіг душу оригіналу, яка й досі помітна, але у той же час використав сучасні інструменти, матеріали та технології, щоб зробити його автомобілем сьогоднішнього дня».

«Ford GT – це майбутнє у сьогоденні, – прокоментував Крейг Фіцджеральд, президент асоціації NEMPA. – Але цей автомобіль ніколи не відходить надто далеко від пропорцій, які зробили GT40 справжньою класикою. Ford GT – не «автомобіль-ностальгія», але він озирається назад із достатньою ніжністю до історії, щоб стати привабливим для усіх поколінь автомобільних ентузіастів. Це автомобіль, який абсолютно гідний нагороди, що носить ім’я нашого друга Жене Рітво».

Премія названа на честь Жене Рітво, відомого автомобільного фотографа та члена асоціації NEMPA, який вирізнявся надзвичайною здатністю помічати оригінальні сюжети та деталі. Це друга нагорода Ritvo Award для Ford Motor Company. Першу було присудженоу 2012 році за дизайн нового поколінняFusion.