Успішний запуск виробництва нового Porsche 718 Cayman. Усі дводверні спортивні автомобілі Porsche виготовлятиме у штаб-квартирі у Цуффенхаузені
Штутгарт. Компанія Porsche святкує 75-річний ювілей своєї діяльності у Цуффенхаузені. Невдовзі компанія вироблятиме всі дводверні спортивні автомобілі у своїй штаб-квартирі. Успішний запуск виробництва третього покоління середньомоторного спортивного купе 718 Cayman відбудеться у Штутгарті, на заводі з багатими традиціями. До середини серпня компанія продовжуватиме використовувати свої потужності на заводі Volkswagen у Оснабрюці, де раніше вироблялися середньомоторні спортивні купе попереднього покоління.

«Ми повністю задоволені запуском виробництва моделей Cayman наступного покоління, — заявляє Альбрехт Раймолд, член правління з питань виробництва та логістики Porsche AG. — Після успішного запуску нової моделі 911 в кінці минулого року та нового 718 Boxster навесні 2016 року команда у Цуффенхаузені дуже відповідально підійшла до запуску цих автомобілів. Це ще один доказ того, що наші працівники щодня прагнуть до бездоганності та працюють з повною самовіддачею, щоб подарувати клієнтам Porsche особливі враження».

Виробництво всіх дводверних спортивних автомобілів у штаб-квартирі Porsche дозволить вже до серпня збільшити кількість щоденно виготовлених авто до 240 одиниць. На даний момент лінія збірки у Цуффенхаузені дозволяє випускати більше 220 транспортних засобів кожного дня. За 2015 фінансовий рік компанія Porsche випустила 22 663 автомобілі Boxster та Cayman (у 2014 році - 23 597 одиниць). Альбрехт Раймолд заявляє: «Після того як рівень виробництва природньо знизився, зважаючи на життєвий цикл продукції, зараз ми надзвичайно впевнені в успіху наших середньомоторних спортивних автомобілів нового покоління».

Нинішнє покоління середньомоторних спортивних автомобілів, які оснащені оновленими 4-циліндровими опозитними двигунами з турбонаддувом, вирізняється високою потужністю та економією палива. Модель базової комплектації з двигуном об’ємом 2 л може похвалитися стартовою потужністю у 220 кВт (300 к. с.). А спортивні моделі S з двигуном об’ємом 2,5 л — 257 кВт (350 к. с.). Потужність нових моделей на 18 кВт (25 к. с.) більша, ніж у їхніх попередників, показники комбінованої витрати палива яких становлять від 8,1 до 6,9 л на 100 км згідно з Новим європейським їздовим циклом.

Нові моделі 718 Boxster з квітня вже представлені у дилерськіх центрах в Україні. 718 Cayman та 718 Cayman S наразі доступні для замовлення; їх прем’єра на ринках Європи та в Україні запланована на вересень 2016 року.