Неперевершений популярний хетчбек Fiesta вже у Європі: Fiesta ST200 сполучає потужність, продуктивність та стиль

  • Нова версія популярного хетчбека Fiesta ST — Fiesta ST200 потужністю 200 к. с. видає на 10 % більше потужності та на 20 % більше крутного моменту, а також розганяється до 100 км/год за 6,7 с
  • До сорокаріччя автомобілів Fiesta на ринку найпотужніша з виготовлених моделей отримує оптимізоване шасі ST із вдосконаленими підвіскою та керуванням для покращення динамічних характеристик
  • Серед ексклюзивних характеристик моделі Fiesta ST200 унікальне зовнішнє пофарбування Storm Grey (темно-сірий), оброблені матові чорні легкосплавні диски та особливе оздоблення інтер’єру.

КЕЛЬН, Німеччина, 9 червня 2016 р. — Підрозділ Ford Performance зумів зробити популярний компактний хетчбек Fiesta ST ще привабливішим.

Новий Ford Fiesta ST200, який дебютував цього року на святкуванні 40-го ювілею Fiesta, є найпотужнішим з усіх автомобілів Fiesta. Порівняно з відомою моделлю Fiesta ST, нова Fiesta ST200 видає на 10 % більше потужності та на 20 % більше крутного моменту, а саме 200 к. с. та 290 Нм завдяки спеціально відрегульованому 1,6-літровому бензиновому двигунові EcoBoost.

Ford Fiesta ST200 розганяється до 100 км/год за 6,7 с, а також забезпечує швидше прискорення та ще більше задоволення від керування. Для ще більшої оптимізації вражень від керування, Fiesta ST200 також оснащена покращеними підвіскою та керуванням.

Виробництво нового популярного хетчбека з такими ексклюзивними характеристиками, як унікальне зовнішнє пофарбування Storm Grey (темно-сірий), характерні оброблені матові чорні легкосплавні диски та особливе оздоблення інтер’єру, розпочнеться в червні, а незабаром після цього розпочнуться перші доставки покупцям.

«Fiesta ST — справжня улюблениця власників та критиків. Модель ST200 виводить це авто для особливих водіїв на новий рівень потужності та продуктивності», — зазначив Джо Бакай (Joe Bakaj), віце-президент відділу розробки продукції компанії Ford of Europe. «Ми вважаємо, що це класика майбутнього у процесі створення».

Удостоєна нагород
Широко відомі враження від керування, властиві багаторазовій переможниці різноманітних нагород Fiesta ST, покращені в моделі Fiesta ST200.

Встановлений на моделі 1,6-літровий двигун EcoBoost завдяки новому способу калібрування видає 200 к. с. — вдвічі більше, ніж його попередник Fiesta XR2 20 років тому — і 290 Нм крутного моменту, при цьому додаткові 15 к. с. та 30 Нм можна отримати на період до 20 с, скориставшись короткочасним збільшенням тиску наддуву.

Кінцева передача з передатним числом 4,06, в порівнянні із 3,82 у моделі Fiesta ST, підвищує прискорення. Прискорення з 50 до 100 км/год досягається за 5,2 с на четвертій передачі. Найвища швидкість — 230 км/год.

Fiesta ST200 використовує нещодавно покращену підвіску моделі Fiesta ST і налаштування системи електричних підсилювачів керування Electronic Power Assisted Steering (EPAS), забезпечуючи покращену якість руху та маневреність. Задня напівнезалежна підвіска, бічна жорсткість якої покращена на 27 %, а також збільшення діаметра стабілізатора поперечної стійкості з 19 мм до 21 мм забезпечують оптимізацію характеристик стійкості для кращого поглинання ударів. Як і в Fiesta ST, посадка моделі ST200 на 15 мм нижча, ніж у стандартних моделях Fiesta.

«Fiesta ST стала хітом серед любителів високоефективних авто завдяки керуванню, подібному до картингового, і потужному двигуну», — повідомив Даррен Палмер (Darren Palmer), директор лінійки малогабаритних авто компанії Ford of Europe. «Вдосконалене шасі моделі Fiesta ST200 забезпечує кращу зібраність і контроль, а також підвищує комфорт пасажирів».

Маневреність Fiesta ST200 забезпечується системою управління векторизацією крутного моменту Torque Vectoring Control (eTVC) та 3-режимною електронною системою управління стійкістю Electronic Stability Control (ESC). Система eTVC застосовує гальмівну силу при повороті, завдяки чому покращується стійкість на дорозі та зменшується недостатня повертаність керма без впливу на швидкість.

Оптимізоване гальмування забезпечується передніми 278-міліметровими та задніми 253- міліметровими гальмівними дисками, а також більшим головним циліндром спарених гальм, ніж у стандартних моделях Fiesta.

Надзвичайно легкий 1,6-літровий двигун EcoBoost, встановлений на моделі Fiesta ST200, також сприяє керуванню й оснащений такими технологіями, як турбонаддув, безпосереднє вприскування пального під високим тиском і система подвійного незалежного регулювання фаз газорозподілу, які забезпечують високу потужність разом із економним споживанням пального — 6,1 л на 100 км — та викидами CO 2 в розмірі 140 г/км.*

Ексклюзивний дизайн та характеристики
Модель ST200 пропонує сміливий виразний дизайн з ексклюзивним зовнішнім пофарбуванням Storm Grey (темно-сірий) і виразними 17-дюймовими легкосплавними дисками для моделей ST з матовим чорним покриттям та полірованими обідками.

Моделі Fiesta ST200 також оснащені пофарбованими в червоний супортами гальм, а також характерною для моделей ST решіткою трапецеподібної форми, динамічним переднім спойлером і бічними поріжками, заднім дифузором кольору кузова та великим заднім спойлером на даху. Покращені характеристики інтер’єру включають унікальні вугільно-чорні передні сидіння Charcoal Recaro, прикрашені контрастними сріблястими стрічками, як і паски безпеки. На освітлених накладках порогів розміщений логотип ST200. Вставки з вуглеводного волокна на панелі приладів, педалі та перемикач передач із легкого металевого сплаву, а також характерне для моделей ST кермо створюють атмосферний інтер’єр, який контрастує з темними матеріалами й обшивкою зі сріблястими деталями.

Серед високоефективних технологій:

  • інформаційно-розважальна система Ford SYNC 3 з голосовим управлінням та 5- дюймовим екраном;
  • передні фари зі світлодіодними вогнями денного світла;
  • акустичний резонатор, який передає гул двигуна в кабіну, щоб забезпечити цілісність вражень від керування;
  • технологія MyKey, яка дозволяє власникам встановити максимальну швидкість та ліміт гучності аудіо-системи, а також подбати про активність функцій безпеки під час отримання дозволу на використання авто.

Fiesta ST, випущена в 2013 р., видавала 182 к. с. потужності та 240 Нм крутного моменту завдяки 1,6-літровому двигуну EcoBoost, розганяючись до 100 км/год за 6,9 с. Досить швидко модель стала найпопулярнішим компактним високоефективним хетчбеком у Європі та отримала більше 20 нагород по всьому світові всього за перший рік продажів. З того часу компанія Ford продала в Європі більше 30 000 одиниць Fiesta ST.

Компанія Ford представляє модель ST200 через 40 років після того, як перша модель Fiesta зійшла з конвеєра в 1976 р.

*Заявлені рівні споживання пального/енергії, викидів CO 2 й електричної потужності були виміряні згідно з технічними вимогами та специфікаціями Європейських Норм (EC) 715/2007 і (EC) 692/2008 з останніми поправками. Споживання пального та викиди CO 2 вказані для моделей автомобіля, а не для конкретного автомобіля. Проведена стандартна процедура випробувань дозволяє здійснювати порівняння між різними типами машин і різними виробниками. Техніка керування, а також інші нетехнічні фактори, окрім економічності споживання пального автомобілем, відіграють роль у визначенні споживання пального/енергії, викидів CO 2 й електричної потужності. CO 2 є головним парниковим газом, який впливає на глобальне потепління.