НОВА МОДИФІКАЦІЯ TOURING ДЛЯ НАЙШВИДШОГО У СВІТІСЕРІЙНОГО СЕДАНА JAGUAR XE SV PROJECT 8

НОВА МОДИФІКАЦІЯ TOURING ДЛЯ НАЙШВИДШОГО У СВІТІ
СЕРІЙНОГО СЕДАНА JAGUAR XE SV PROJECT 8

  • В ексклюзивному колекційному випуску автомобіля Jaguar XE SV Project 8 на місці заднього аеродинамічного крила знаходиться прихований фіксований спойлер.
  • Швидка модифікація Touring потужністю 600 к.с. забезпечує ідеальну продуктивність та розганяється від 100 км/год за 3,7 секунд, а максимальна швидкість становить 300 км/год.
  • У світі будуть представлені лише 15 чотиримісних автомобілів, що зробить модифікацію XE SV Project 8 Touring надзвичайно ексклюзивною.
  • Модифікація Touring доступна у чотирьох кольорах кузова, включаючи British Racing Green і Corris Grey Satin.
  • Майбутня класика передає дух спортивних легендарних авто Jaguar, таких як Coombs Mk II і Broadspeed XJC, що дуже символічно у 60-ту річницю моделі Mk II.

Підрозділ Jaguar Special Vehicle Operations розробив більш стриману версію екстремального автомобіля Jaguar XE SV Project 8, яка має прихований задній фіксований спойлер, а її дизайн розширює гоночні можливості автомобіля потужністю 600 к.с.

Підрозділом Special Vehicle Operations будуть вручну зібрані не більше 15 чотиримісних автомобілів моделі Jaguar XE SV Project 8 у модифікації Touring у технічному центрі графства Ворикшир.

Нова модифікація Touring для Jaguar XE SV Project 8 доступна як і інші версії Project 8, які розвивають максимальну швидкість у 322 км/год. На разі всі ці модифікації утримують рекорди серед седанів на трьох континентах на таких трасах, як Нюрбургринг- Нордшляйфе, автодром Дубаю та Лагуна Сека.

Фіксований спойлер у модифікації Touring прийшов на заміну задньому аеродинамічному крилу з карбону моделі Jaguar XE SV Project 8. Завдяки фіксованому передньому спліттеру ідеально підтримується аеродинамічний баланс.

Завдяки істотному перегляду показників аеродинаміки, 5,0-літровий двигун із турбонагнітачем V8 у поєднанні зі спойлером модифікації Touring забезпечує надзвичайний рівень продуктивності та залучення водія. Автомобіль розганяється від 0 до 100 км/год за 3,7 секунд, а максимальна швидкість становить 300 км/год.

Технічний директор підрозділу Jaguar Special Vehicle Operations Джамаль Хаміді заявив: «Jaguar XE SV Project 8 отримав надзвичайно позитивні відгуки з моменту свого запуску, що підтвердило майстерність команди підрозділу Jaguar Special Vehicle Operations у створенні компактного седана Jaguar із продуктивністю суперкара. Модифікація Touring моделі Jaguar XE SV Project 8 підійде для автолюбителів та колекціонерів, які віддають перевагу автомобілям із більш стриманим зовнішнім виглядом, який не обмежує динаміку руху».

Автомобілі будуть доступні у таких кольорах кузова, як Valencia Orange, Velocity Blue, Corris Grey Satin і British Racing Green, а також не буде трафаретного нанесення фарби, що тільки додатково підтверджує неперевершений Q-car статус цієї модифікації.

 

Про компанію:

«Віннер Груп Україна» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 45 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua