JAGUAR LAND ROVER APPROVED – ПЕРЕВІРЕНІ АВТОМОБІЛІ З ПРОБІГОМ ВІД ОФІЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ

JAGUAR LAND ROVER APPROVED – ПЕРЕВІРЕНІ АВТОМОБІЛІ З ПРОБІГОМ ВІД ОФІЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ

  1. Jaguar Land Rover Approved - це програма з продажу сертифікованих автомобілів з пробігом
  2. Jaguar Land Rover Approved надає клієнту ряд переваг:
  • Гарантія за програмою Approved складає 2 роки або 40 000 км пробігу
  • Перевірка автомобіля за 165 пунктами
  • Випробування та ремонт проводять авторизовані Jaguar Land Rover технічні спеціалісти за використання нових технологій та оригінальних запчастин Land Rover
  • Незалежна перевірка пробігу та історії обслуговування автомобіля
  • Випробування автомобіля на дорозі
  • Професійний сервіс trade-in
  • Цілодобова допомога на дорогах України Jaguar Assistance та Land Rover Assistance впродовж 24 місяців

Ринок вживаних автомобілів в Україні активно зростає протягом останніх двох років. За даними аналітичної групи AutoConsulting, протягом першого кварталу 2019 року в Україні було придбано більше 309 104 легкових автомобілів із пробігом (включаючи імпорт із інших ринків - США, Європа, а також внутрішній перепродаж авто з пробігом). Показник продажів авто із пробігом виріс на 145% у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року. Ринок вживаних автомобілів в Україні за перші 3 місяці 2019 року складає 50% від показника продажів вживаних авто за весь 2018 рік, який становив 607 064 авто.

Офіційні дилери Jaguar Land Rover пропонують автовласникам спеціальну програму придбання та продажу автомобілів британських брендів Jaguar Land Rover Approved, яка дозволяє шанувальникам бренду долучитися до світової спільноти власників преміальних авто. Завдяки програмі Jaguar Land Rover Approved клієнтам стають доступні преміальні автомобілі та супутні послуги найвищого міжнародного рівня, які надаються офіційною мережею дилерів. Тому здійснити мрію і придбати новий автомобіль Jaguar або Land Rover стало простіше. Jaguar Land Rover Approved - це програма виробника з продажу автомобілів із пробігом. Програма передбачає широкий набір послуг і привілеїв, а також високі стандарти сервісу, передпродажної підготовки та обслуговування автомобілів.

Всі автомобілі програми Jaguar Land Rover Approved проходять повну технічну перевірку та підготовку за 165 пунктами переліку діагностики, яку проводять висококваліфіковані технічні спеціалісти, сертифіковані виробником Jaguar Land Rover. Додатково технічні спеціалісти проходять постійне, системне навчання на базі офіційного імпортера автомобілів «Віннер Імпортс Україна» - «Віннер Коледж».  Під час перевірки аналізується лако-фарбове покриття, інтер'єр, двигун, проводиться випробування автомобіля на дорозі. При відновленні автомобіля використовуються лише оригінальні запасні частини та матеріали. Незалежна перевірка Jaguar Land Rover Approved підтверджує відповідність стандартам виробника для забезпечення найкращого клієнтського досвіду. На автомобілі із сертифікатом Approved поширюється гарантія терміном 2 роки або 40 000 км пробігу, в залежності від того, що наступить раніше, що надає клієнтам значні переваги та впевненість у надійності авто.

Клієнти програми Jaguar Land Rover Approved отримують доступ до преміум послуги «Допомога на дорогах», якою користуються і власники нових автомобілів у разі аварії чи інших надзвичайних обставин, пов’язаних з автомобілем.

Деталі у офіційних дилерів Jaguar Land Rover

 

Про компанію:

«Віннер Груп Україна» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 45 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua