THE ART OF PERFORMANCE TOUR. JAGUAR ПРОВІВ УНІКАЛЬНИЙ РОУД-ТУР У 5-ТИ НАЙБІЛЬШИХ МІСТАХ УКРАЇНИ

THE ART OF PERFORMANCE TOUR.
JAGUAR ПРОВІВ УНІКАЛЬНИЙ РОУД-ТУР У 5-ТИ НАЙБІЛЬШИХ МІСТАХ УКРАЇНИ

  • The Art of Performance Tour – унікальний роуд-тур, створений для демонстрації динамічних можливостей автомобілів Jaguar.
  • Учасники роуд-туру, існуючі та потенційні клієнти бренду, випробували модельний ряд Jaguar за кермом автомобілів із британською ДНК.
  • The Art of Performance Tour підкорив дороги 5-ти найбільших міст України.

З 29 травня по 9 червня 2019 року шанувальники бренду Jaguar мали унікальну можливість зануритись у вир швидкості та драйву за кермом преміальних автомобілів. The Art of Performance Tour – захід, створений для демонстрації динамічних можливостей автомобілів Jaguar. Це унікальна нагода для існуючих та потенційних клієнтів бренду відчути захоплення від продуктивності та динаміки моделей із британською ДНК. Тест-драйви відбулися у 5 найбільших містах України, в яких представлені офіційні дилерські центри Jaguar: Київ, Львів, Одеса, Дніпро та Харків. Протягом The Art of Performance Tour було проведено більше 200 тест-драйвів для гостей заходу, які випробували модельний ряд Jaguar українськими дорогами.

Учасники роуд-туру від Jaguar також мали змогу протестувати інноваційний електрокар Jaguar I-PACE, перший повністю електричний кросовер преміум-класу із запасом ходу до 470 км. Jaguar I-PACE вразив всіх учасників The Art of Performance Tour своєю динамікою розгону, комфортом та можливостями, адже він демонструє швидкість на рівні спортивного автомобіля. Крім того, випробовуючи I-PACE гості роуд-туру переконалися на власному досвіді в ідеальному поєднанні елегантного інтер’єру, сучасних екологічних технологій та потужності Jaguar.

В рамках The Art of Performance Tour завжди представлено весь модельний ряд авто бренду – седани та кросовери, а хедлайнером заходу став спорткар F-TYPE, 575 к.с. якого справді захоплюють подих та прискорюють серцебиття.

Роуд-тур The Art of Performance Tour розпочався в офіційному дилерському центрі Jaguar Land Rover Львів. Учасники випробували автомобілі вулицями міста і переконалися, що бути водієм Jaguar у Львові – неймовірне відчуття поєднання стародавньої галицької культури та сучасної британської динаміки.

Подорож Jaguar містами України продовжилась в оновлених дилерських центрах в Одесі, Харкові та Дніпрі. Відчуття від керування преміум автомобілями, потужність та маневреність Jaguar викликали щире захоплення гостей роуд-туру.

The Art of Performance Tour завершився у столиці України у концептуальних дилерських центрах Jaguar Land Rover Київ Аеропорт та Jaguar Land Rover Київ Захід. Саме тут, у просторі британського дизайну, учасники події змогли познайомитися з усіма надзвичайними оновленнями, які впровадив Jaguar як в автомобілях, так і у дилерських центрах.

Бренд директор Jaguar Land Rover в Україні Андрій Ханін зазначив: «Ми були раді запросити шанувальників бренду взяти участь у захоплюючому роуд-турі, під час якого гості мали змогу на власному досвіді переконатися, що Jaguar може задовольнити найвибагливіші потреби клієнтів. У модельному ряді представлені спорткари, кросовери, седани та інноваційний електрокар I-PACE. Немає нічого більш переконливого, ніж власний досвід. Саме цієї мети ми й досягли: створили незабутній досвід перебування за кермом автомобілів Jaguar, які справді вражають».

 

Про компанію:

«Віннер Груп Україна» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 45 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua