Маленьке диво — Fiesta знову стає улюбленим малогабаритним авто у Європі

КЕЛЬН, Німеччина, 8 лютого 2016 р. — Модель Ford Fiesta знову зайняла перше місце за продажами серед малогабаритних авто у Європі за результатами 2015 року, що вчетверте поспіль робить її найпопулярнішим малогабаритним авто у Європі.

У 2015 р. європейські покупці придбали 314 432* одиниці моделей Fiesta. Для порівняння: у минулому році цей показник становив 309 120 одиниць (зростання на 2 %) після того, як компанія Ford продемонструвала значні вдосконалення.

«Покупці малогабаритних авто знайдуть у моделі Fiesta все, чого прагнуть: економність споживання пального чи 82 г/км викидів CO2** у моделі Fiesta Econetic або удостоєна нагород продуктивність моделі Fiesta ST», — заявив Ролан де Ваард (Roelant de Waard), віце-президент із маркетингу, продажів та сервісного обслуговування компанії Ford of Europe.

*Результати дослідження компанії JATO Dynamics на основі інформації, наданої відділом JATO Consult, який займається наданням консультаційних послуг.  Дані зібрано в 30 європейських країнах. За додатковою інформацією звертатися за посиланням www.jato.com.

** Заявлені рівні споживання пального/енергії, викидів CO2 й електричної потужності були виміряні згідно з технічними вимогами та специфікаціями Європейських Норм (EC) 715/2007 і (EC) 692/2008 з останніми поправками. Споживання пального та викиди CO2 вказані для моделей автомобіля, а не для конкретного автомобіля. Проведена стандартна процедура випробувань дозволяє здійснювати порівняння між різними типами машин та різними виробниками. Техніка керування, а також інші нетехнічні фактори, окрім економічності споживання пального/енергії автомобілем, відіграють роль у визначенні споживання пального, викидів CO2 й електричної потужності. CO2 є головним парниковим газом, який впливає на глобальне потепління.