4 автомобілі Ford GT офіційно увійшли до списку учасників перегонів «24 години Ле-Мана»

Організатор перегонів «24 години Ле-Мана», Західний автомобільний клуб ACO (Automobile Club de l’Ouest), підтвердив, що всі чотири автомобілі Ford GT увійшли до престижного списку учасників перегонів 2016 року.

Через 50 років після грандіозної перемоги Ford у Ле-Мані в 1966 році, коли весь призовий подіум зайняли пілоти Ford GT, чотири автомобілі Ford GT команди Ford Chip Ganassi Racing змагатимуться за перемогу в класі GTE Pro на найбільших автомобільних перегонах у світі, які пройдуть 18-19 червня.

«Ми були раді побачити всі чотири автомобілі Ford GT у списку учасників перегонів Ле-Мана, – прокоментував Дейв Періцак, глобальний директор підрозділу Ford Performance, під час прес-конференції в Парижі. – Новачкам у жодному разі не гарантується місце в списку учасників, незалежно від їх історії та амбіцій, тому ми вдячні Західному автомобільному клубу ACO за надану Ford можливість взяти участь у перегонах у червні у складі відразу чотирьох автомобілів».

Гоночний автомобіль Ford GT розроблений на базі нового суперкара Ford GT, який є квінтесенцією діяльності підрозділу Ford Performance.
Ford GT, наділений чудовою аеродинамікою, полегшеною конструкцією на основі вуглеволокна та потужним та ефективним двигуном EcoBoost, був створений, щоб на рівних боротися за перемогу в змаганнях на витривалість із найкращими у класі GT – Ferrari, Corvette, Porsche та Aston Martin.

«Я дуже щасливий, що ми зможемо виступити на перегонах у Ле-Мані у складі чотирьох автомобілів, – прокоментував Чіп Ганассі, власник команди Ford Chip Ganassi Racing. – Це буде серйозним випробуванням для нас, але випробуванням, на яке ми чекаємо з нетерпінням. Ми добре підготувалися і дуже чекаємо на момент, коли Ford GT з’являться на треку Ле-Мана та продемонструють, на що вони здатні».

Автомобілі команди Ford Chip Ganassi Racing під номерами 66 і 67, які виступають у Чемпіонаті світу з перегонів на витривалість (FIA World Endurance Championship), збережуть свої номери на перегонах у Ле-Мані. Два автомобілі Ford GT, що беруть участь у чемпіонаті IMSA WeatherTechSportsCar Championship, отримають нові номери в перегонах Ле-Мана: # 66 стане # 68, а # 67 стане # 69.

Конфігурацію складу пілотів автомобілів серії WEC буде оголошено пізніше разом з іменами третіх пілотів усіх чотирьох Ford GT у Ле-Мані.