Скаллі та Малдер пересідають на новий Ford Explorer


Новий Ford Explorer знявся у новому, десятому сезоні культового серіалу «Цілком таємно» (The X-Files), який виходить на телеекрани після 13-річної перерви. У шестисерійному сезоні фільму новий Ford Explorer у комплектації Platinum отримав роль автомобіля агента ФБР Дани Скаллі у виконанні Джилліан Андерсон.

Окрім нового Explorer, у новому сезоні серіалу також з'являться Escape, Mustang і чорний Taurus. Вони продовжують багаторічну історію партнерства компанії Ford Motor Company та «Цілком таємно», яка розпочалася у 1993 р. із дебюту серіалу, в якому спеціальний агент ФБР Фокс Малдер у виконанні Девіда Духовни характеризував Ford Taurus як «хороший американський автомобіль».

«Поєднання автомобіля, який встановлює стандарти у своєму класі, з культовим науково-фантастичним телесеріалом — це чудове партнерство. Довірити роль у такому відомому серіалі, в якому в центрі уваги знаходяться технології, новому Ford Explorer — це прекрасний вибір, адже цей легендарний позашляховик обладнаний найновішими технологіями допомоги водієві», — прокоментував Джинджер Касанік, менеджер із маркетингу, підрозділ технологій SUV, Ford.

Новий Ford Explorer у комплектації Platinum дебутував у США минулої осені і наділений вишуканим шкіряним інтер'єром, першою в галузі ексклюзивною 500-ватною аудіосистемою Sony та такими інтелектуальними технологіями, як вдосконалена система активної допомоги під час паркування, система утримування авто на смузі руху та датчики дощу.

Більше 7 млн одиниць Ford Explorer було продано в США з моменту виведення моделі на ринок у 1990 р., що дозволило моделі утримувати титул бестселера серед позашляховиків у Америці впродовж 25 років.

Компанія Ford має справді вражаючий досвід співпраці з кінематографом — вже близько століття автомобілі Ford знімаються у фільмах нарівні з акторами. Фільми за участі автомобілів Ford стають класикою світового кіно, а ролі запам'ятовуються новими поколіннями глядачів