Компанія Volvo розробила рекомендації щодо безпеки дітей у автомобілях

Компанія Volvo розробила рекомендації щодо безпеки дітей у автомобілях

Volvo Cars, лідер у галузі автомобільної безпеки, виявила найпоширеніші помилки у перевезенні дітей в автомобілях. На основі досліджень 7000 реальних випадків ДТП із дітьми віком від 0 до 15 років, компанія розробила ряд рекомендацій щодо їхньої безпеки.

Компанія Volvo розробила рекомендації щодо безпеки дітей у автомобілях

Немовлята та маленькі діти – особливо тендітні пасажири. Їх безпечному перевезенню необхідно приділяти особливу увагу. Наприклад, якщо немовля або дитина страждають від черепно-мозкових травм, це часто спричиняє пошкодження головного мозку, яке набагато серйозніше, ніж травми обличчя. Це відбувається тому, що голова дев'ятимісячної дитини становить 25% від його загальної ваги. Для порівняння: голова дорослого становить всього 6% від загальної маси тіла.

Належне використання засобів безпеки для дитячих перевезень знижує ймовірність або полегшує наслідки травмування у ДТП. Одна з найчастіших помилок – перевезення немовлят та дітей на руках або у кріслах, які не відповідають віку або росту/вазі дитини. Так, за даними досліджень партнера Volvo, шведської страхової компанії Folksam, ризик для маленької дитини серйозно травмуватися у кріслі, що встановлене по напрямку руху авто, в п'ять разів вище, ніж коли крісло встановлене проти напрямку руху.

Саме тому Volvo Cars наголошує на необхідності правильного використання засобів безпеки для дітей. Для цього було розроблено ряд рекомендацій:

  • До досягнення дитиною 4-річного віку дитяче крісло має бути встановлене проти напрямку руху автомобіля.
  • Увага має бути приділена використанню подушки безпеки при перевезенні дітей на передньому пасажирському сидінні. Якщо дитина перевозиться у кріслі, встановленому проти напрямку руху автомобіля, подушку безпеки необхідно вимкнути.
  • Важливо правильно використовувати і ремінь безпеки для дітей. Діагональну частину ременя необхідно поміщати через плече дитини, а не під рукою. Горизонтальна частина повинна проходити через верхню частину стегон дитини, а не через живіт.

Компанія Volvo розробила рекомендації щодо безпеки дітей у автомобілях

Вже понад півсторіччя Volvo турбується про встановлення якісних засобів пасивної безпеки у своїх автомобілях для водія та пасажирів будь-якого віку. Нещодавно компанія відзначила 60-річчя з моменту створення триточкового ременя безпеки в автомобілях.

Тестувати дитячі крісла, обернені проти напрямку руху, Volvo розпочала у 1964 році. Крісло розробив Бертіль Алдман, професор Технічного університету Чалмера у Гетеборзі (Швеція). На створення його надихнули тогочасні сидіння астронавтів. Розробка тестувалась у моделі Volvo PV444, а вже через 8 років компанія представила перше дитяче крісло, яке встановлювалось проти напрямку руху. Воно розподіляло силу удару при зіткненні, що знижувало ймовірність серйозних ушкоджень.

Компанія Volvo розробила рекомендації щодо безпеки дітей у автомобілях

У 1990 Volvo представила дитяче крісло, інтегроване в задні пасажирські сидіння. Це нововведення замінило необхідність додаткового устаткування для дитини та поліпшило комфорт в авто. Дитячі крісла Volvo розроблені з урахуванням ваги немовлят та маленьких дітей. Створені на 80% з натуральної вовняної тканини, вони встановлюються в автомобілі за допомоги кріплень ISOFIX та роблять перевезення дітей більш зручним і безпечним.

У 2014 Volvo створила надувне крісло для дітей, яке важить всього 5 кг, тому його можна взяти як ручну поклажу в літак. Також Volvo розробила рекомендації з використання різних видів дитячих сидінь для пасажирів різної ваги та віку.

«Volvo приділяє особливу увагу перевезенню дітей в автомобілях: захисту голови, хребта, розподілу сили удару при можливих зіткненнях, тощо. Закликаємо усіх батьків відповідально ставитися до вибору дитячих крісел та правильного використання ременів безпеки для дітей різного віку», – прокоментував Артем Ткаченко, комерційний директор Volvo, ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд».

Детальніше про рекомендації Volvo щодо безпеки дітей в автомобілі можна дізнатися за посиланням.

***

Volvo Car Group у 2018 році

Операційний прибуток компанії Volvo Car Group за 2018 фінансовий рік склав 14 185 мільйонів шведських крон (14 061 мільйон шведських крон у 2017 році). Доходи за зазначений період склали 252 653 мільйонів шведських крон (208 646 мільйонів шведських крон у 2017). За повний 2018 рік світові продажі склали 642 253 автомобілі, зростання у порівнянні з 2017 роком становить 12,4% (з 571 577). Результати підкреслюють комплексну трансформацію фінансових та операційних процесів, проведену в компанії Volvo Cars за останні роки, що скерувала її до наступної фази зростання.

Про компанію Volvo Car Group

Компанія Volvo була заснована 1927 року. Сьогодні – це один з найбільш відомих і шанованих у світі автомобільних брендів, який продає свої автомобілі приблизно в 100 країнах. Volvo Cars входила в групу компаній Volvo Group (Швеція), у 1999 році була придбана американською компанією Ford Motor Company. З 2010 року Volvo Cars входить до складу Zhejiang Geely Holding. У 2018 році у Volvo Cars працювало приблизно 43 000 співробітників. Головний офіс Volvo Cars, розробка продукції, маркетингові та адміністративні функції зосереджені в Гетеборзі (Швеція). Головний офіс китайського підрозділу Volvo Cars розташований в Шанхаї. Основні виробничі підприємства компанії знаходяться в Гетеборзі (Швеція), Генті (Бельгія) і Ченду (Китай). Двигуни для автомобілів Volvo виробляються на заводі в Скьовде (Швеція) і Чжанцзякоу (Китай), а комплектуючі на заводі в Улуфстрьомі (Швеція).

«Віннер Груп Україна»

Один із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Дилерська мережа офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 45 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. Компанія націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. Детальна інформація - на сайті www.winner.ua