На світовій прем’єрі нового Defender компанія Land Rover оголошує про співробітництво з Musto та Lego

На світовій прем’єрі нового Defender компанія Land Rover оголошує про співробітництво з Musto та Lego

  • Новий конструктор серії LEGO Technic складається з 2573 деталей і повністю повторює форму кузова та більшість функцій нового Land Rover Defender.
  • Новий Land Rover Defender надихнув бренд Musto на створення лінійки верхнього одягу та обладнання.
  • Термокуртка йде з відбивною антеною, яка зможе допомогти рятувальним командам знайти вас, і кишенями, які триматимуть телефони зарядженими довше.
  • До колекції також входять пояс для знаряддя із найбільш надійною та міцною застібкою ANSI COBRA, а також універсальний рюкзак із герметизованими швами.
  • Відео про набір LEGO можна подивитися тут.
  • Колекцію одягу та обладнання Above and Beyond можна подивитися тут.

На світовій прем’єрі нового defender компанія Land Rover оголошує про співробітництво з Musto та Lego

Land Rover святкує світову прем’єру нового Land Rover Defender та випускає у партнерстві з брендом Musto нову колекцію верхнього одягу, а разом із брендом LEGO – нову дуже деталізовану модель Defender у серії Technic.


Модель LEGO Land Rover Defender

Нова модель LEGO Land Rover Defender – це легенда автомобільної індустрії, яку ви можете зібрати вдома. Розроблений у партнерстві з компанією Land Rover і представлений одночасно з прем’єрою нового Land Rover Defender на Франкфуртському автосалоні, конструктор на  2573 деталей поєднує в собі широкі можливості LEGO з миттєво впізнаваним силуетом нового Defender та його неперевершеною функціональністю.

Модель LEGO повністю повторює елементи та функції нового Defender, включаючи панелі та структурні елементи кузова, повний привод із трьома диференціалами, повністю незалежну підвіску, активну лебідку та витончену коробку передач LEGO в усій серії Technic. Такий детальний набір порадує своїми можливостями не тільки шанувальників LEGO, але й поціновувачів автомобілів.


Директор із маркетингу LEGO Group Нільс Горстед
заявив: «Із кожною деталлю LEGO діти можуть по-різному проявляти свою уяву. Я дуже схвильований виходом нової моделі. Наші дизайнери в компанії LEGO Group провели дивовижну роботу. У співробітництві з Land Rover ми поєднали в одному наборі елементи, дизайн та інноваційні інженерні рішення, які створюють широкі можливості для творчості з LEGO. А саме серія LEGO Technic дозволяє отримати реальний досвід конструювання».

Новий набор LEGO Technic Defender можна бути придбати онлайн із 1 жовтня 2019 року.


Колекція Above and Beyond

На створення колекції чоловічого і жіночого верхнього одягу, а також обладнання Above and Beyond надихнули міцність та функціональність нового Land Rover New Defender. Ця колекція стала результатом 50 років досвіду бренду Musto, лідера виробництва багатофункціонального верхнього одягу.

До інноваційних рішень у колекції входить термокуртка, в яку встановлена відбивна антена RECCO, яка зможе допомогти рятувальним командам знайти ваше місцезнаходження у труднопрохідній місцевості. Також PrimaLoft кишені куртки, підклад яких виконаний з аерогелю, триматиме ваші мобільні телефони зарядженими довше.

Гібридну куртку Rodinia легко перетворити на жилет за декілька секунд завдяки технології YKK Quickburst (швидко-розривна блискавка). У неї також еко-утеплювач PrimaLoft Black Eco – легка за вагою альтернатива нижнім шарам одягу, які негативно впливають на тепло, комфорт і пластичність людини у куртці.


Директор з брендування і ліцензування Jaguar Land Rover
Джо Сінклер заявив: «Новий Land Rover Defender виходить за межі сучасного дизайну. Саме це стало нашим натхненням у співпраці з брендом Musto, з яким ми створили найбільш інноваційну та багатофункціональну колекцію одягу на сьогодні. Нашою метою було створення особливої лінійки одягу та обладнання, яка б поєднувала функціональність нового Defender світового класу з жагою наших клієнтів до пригод».


Голова Правління бренду Musto Пол Стоунгем
сказав: «Дизайн мультифункціонального верхнього одягу – це основний профіль бренду Musto. Тому партнерство з компанією Land Rover поєднало два інноваційних британських бренди. Колекція під назвою Above and Beyond надасть усім поціновувачам пригод захист, який одночасно дозволить їм вести необмежену активність завдяки найсучаснішій технології матеріалів, довговічності та комфортності асортименту лінійки».

До колекції також входять жорсткі фляги і пляшки, ручка, яка витримуватиме екстремальні умови, а також унікальний пояс для знаряддя із застібкою ANSI COBRA, чий ліміт міцності на розрив становить 6000 кг.

Колекцію Land Rover Above and Beyond можна буде придбати онлайн з 11 вересня (уточнюйте доступність для українського ринку в офіційних дилерів). Ознайомитися з брошурою можна тут.


«Віннер Груп Україна»

Один із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Дилерська мережа офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини,сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 45 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиваєвсіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. Компанія націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життяклієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. Детальна інформація - на сайті www.winner.ua

За додатковою інформацією звертайтесь:

Вікторія Ковальчук,
Менеджер із маркетингових комунікацій преміум брендів
044 585 63 00 (вн. 2760),
vkovalchuk@winner.ua

Наталія Жилінкова,
Зовнішня прес-служба Land Rover
+38 066 723 3936,
landrover@mainstream.ua


Про Musto:

Як один із провідних світових бреднів спортивного спорядження, Musto постійно розширює горизонти дизайну й інновацій. Продукція бренду продається у понад 40 країнах світу. Свою репутацію компанія наполегливо заробила завдяки інноваціям, тестуванню продукції, високій якості та стилю.
Заснована в 1964 році, компанія Musto пишається своєю історією інновацій, що поєднала високотехнологічне виробництво матеріалів із дизайном, аби спортсмени мали можливість показувати найкращі результати незалежно від зовнішніх умов. Оскільки технології дозволяють бренду робити безпрецендентні кроки в досягненнях, Musto прагне розкрити вашу індивідуальність, створюючи нове покоління спортивного одягу, що перевершує ваші очікування.


Про LEGO Group:

Місія LEGO Group полягає в натхненні й розвитку юних будівельників майбутнього завдяки силі гри. Ідея ігрової системи LEGO, заснованої на кубиках LEGO, дозволяє дітям і прихильникам бренду будувати й перебудовувати все, що вони тільки можуть уявити.
LEGO Group була заснована Олі Кірком Крістіансеном у 1932 році в місті Біллунн (Данія). Назва компанії походить від двох данських слів «LEg GOdt», що означають «гарно грайся».
У наш час LEGO Group залишається сімейною компанією зі штаб-квартирою в Біллунні. Її продукція продається у понад 140 країнах світу. Щоб дізнатися більше, відвідайте сайт www.LEGO.com