10 вересня о 10:50 – світова прем’єра нового Land Rover Defender у Франкфурті

10 вересня о 10:50 – світова прем’єра нового Land Rover Defender у Франкфурті

  • Презентація нового Land Rover Defender відбудеться у вівторок, 10 вересня, о 10:50 за київським часом.
  • Вперше автомобіль буде представлено на міжнародному автомобільному салоні у Франкфурті, Німеччина.
  • Слідкувати за трансляцією у режимі реального часу можливо за посиланням на офіційному YouTube каналі Land Rover або на Facebook сторінці.

10 вересня о 10:50 – світова прем’єра нового Land Rover Defender у Франкфурті

У вівторок, 10 вересня о 10:50 за київським часом на Франкфуртському автосалоні відбудеться світова презентація нового Land Rover Defender.

У своїй першій експедиції новий Defender пройшов шлях через випробування витривалості у віддаленій Долині замків у Чаринському каньйоні на кордоні Казахстану та Китаю. Висота стін каньйонів сягає 300 метрів. Усю розкіш та потужні можливості моделі глядачі побачать завтра на міжнародному автосалоні у Франкфурті.

Слідкувати за трансляцією можливо у режимі реального часу за посиланням на офіційному YouTube каналі Land Rover або на Facebook сторінці. Прийом попередніх замовлень на новинку в Україні очікується у жовтні 2019 року.

«Завтра на світовому дебюті розкриються усі таємниці. Всі нарешті дізнаються, якими будуть нові стилістичні та інженерні рішення, а також переконаються у неперевершеній потужності та витривалості Land Rover Defender. Запрошуємо на власні очі побачити, як буде відбуватися світова прем’єра  оновленої моделі», – зазначив бренд директор Jaguar Land Rover в Україні Андрій Ханін.

 

«Віннер Груп Україна»

Один із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Дилерська мережа офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини,сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 45 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиваєвсіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. Компанія націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життяклієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. Детальна інформація - на сайті www.winner.ua

За додатковою інформацією звертайтесь:

Вікторія Ковальчук,
Менеджер із маркетингових комунікацій преміум брендів
044 585 63 00 (вн. 2760),
vkovalchuk@winner.ua

Наталія Жилінкова,
Зовнішня прес-служба Land Rover
+38 066 723 3936,
landrover@mainstream.ua