Jaguar XE SV Project 8, найшвидший у світі седан, побив свій власний рекорд проходження траси Нюрбургринг Нордшляйфе

Jaguar XE SV Project 8, найшвидший у світі седан, побив свій власний рекорд проходження траси Нюрбургринг Нордшляйфе

  • Седан компанії Jaguar потужністю 600 к.с., чия максимальна швидкість становить 320 км/год, знизив час проходження кола траси Нюрбургринг Нордшляйфе (20,6 км) до 7 хвилин 18,361 секунди.
  • Водій з команди розробки Jaguar XE SV Project 8 Вінсент Радермекер повернувся на легендарну німецьку трасу та побив свій власний рекорд завершення кола, встановлений ним у листопаді 2017 року, скоротивши час на 2,9 секунди.
  • Офіційно зареєстрований рекорд автомобіль встановив з шинами серійного виробництва Michelin Pilot Sport Cup 2 R.
  • Розроблений підрозділом Jaguar Special Vehicle Operations автомобіль Jaguar XE SV Project 8 продемонстрував повний спектр своїх технічних можливостей, встановивши новий рекордний час, за який чотиридверний серійний автомобіль пройшов трасу Нюрбургринг Нордшляйфе: 7 хвилин 18,361 секунди.

Новий офіційно зареєстрований час завершення 20,6 км траси на 2,9 секунди коротший, ніж попередній рекорд, встановлений Jaguar XE SV Project 8 у листопаді 2017 року, і на 7 секунд коротший, ніж час, якого змогли досягти інші чотиридверні седани.

Jaguar XE SV Project 8 став першим автомобілем середнього класу, який встановив офіційний рекорд проходження траси у Нюрбургринзі довжиною 20,8 км – за 7 хвилин 23,164 секунди.

На німецьку трасу у двомісній модифікації Track Pack автомобіля Jaguar XE SV Project 8 повернувся водій з команди розробки Вінсент Радермекер. Завдяки пружинно-гідравлічному амортизатору кліренс автомобіля був відрегульований на відповідній трекові висоті. А розташування регульованого переднього спліттера і карбонового заднього аеродинамічного крила забезпечувало максимальну притискну силу та стабільність.

Для покращення продуктивності та точності керування під час останніх кіл на Jaguar XE SV Project 8 були встановлені нові серійні шини Michelin Pilot Sport Cup 2 R. Протестовані та обрані інженерами підрозділу Jaguar Special Vehicle Operations завдяки їхнім можливостям на дорозі, ці шини у своєму складі містять гумові суміші, які використовуються також у шинах Michelin для гоночних автомобілів.

Технічний директор підрозділу Jaguar Special Vehicle Operations Джамаль Хаміді заявив: «Перший рекордний час проходження траси Нюрбургринг Нордшляйфе, встановлений Jaguar XE SV Project 8, довів надзвичайні можливості найшвидшого у світі седана серійного виробництва. Але спортивний дух команди підрозділу Jaguar Special Vehicle Operations довів те, що Jaguar XE SV Project 8 може їхати ще швидше. Новий рекорд є гідною нагородою для всіх, хто допоміг змістити межі можливого для наших клієнтів з Jaguar XE SV Project».

Двигуном повнопривідного Jaguar XE SV Project 8 є 5,0-літровий Supercharged V8 потужністю 600 к.с., завдяки якому автомобіль розганяється від 0 до 100 км/год за 3,7 секунди, а його максимальна швидкість становить 320 км/год. Плоске та повністю закрите днище кузова Jaguar XE SV Project 8 забезпечує покращений рівень аеродинаміки, яка відіграє ключову роль у продуктивності автомобіля.
Виробництво обмеженого випуску автомобіля Jaguar XE SV Project 8 завершиться цього року. Доступні три чотиридверні модифікації:

  • Легка двомісна модифікація Track Pack – саме вона встановила новий рекорд серед седанів на трасі Нюрбургринг Нордшляйфе.
  • Чотирьохмісна модифікація з тим самим аеропакетом і продуктивністю, як у модифікації Track Pack.
  • Модифікація Touring з прихованим фіксованим заднім спойлером має неперевершений Q-car статус. Таких автомобілів з максимальною швидкістю 300 км/год всього 15 у світі.

Про компанію:
«Віннер Груп Україна» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 45 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua

За додатковою інформацією звертайтесь:

Вікторія Ковальчук,
Менеджер із маркетингових комунікацій преміум брендів
044 585 63 00 (вн. 2760),
vkovalchuk@winner.ua

Наталія Жилінкова,
Зовнішня прес-служба
Jaguar Land Rover
+38 066 723 3936,
jaguar@mainstream.ua