Національний фінал Volvo World Golf Challenge 2019 в Україні

Національний фінал Volvo World Golf Challenge 2019 в Україні

20 липня 2019 року компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд», офіційний імпортер автомобілів Volvo в Україні, вдруге провела Volvo World Golf Challenge – етап світової серії аматорських турнірів із гольфу. Національний фінал турніру відбувся у Харкові у Superior Golf & SPA Resort. Участь у турнірі взяли 86 гольфістів, а переможець отримав почесне право представляти Україну на міжнародному фіналі Volvo World Golf Challenge 2020.

Volvo World Golf Challenge – міжнародний турнір із гольфу, що проводиться у 40 країнах світу. Турнір розпочинається із національних відборів, а переможці отримують можливість представляти свої країни на міжнародному фіналі. Вперше Volvo World Golf Challenge відбувся у 1988 році. З того часу у турнірах брали участь понад 1 млн гольфістів.

Ранок учасників розпочався о 7-ій годині із тренування на Driving Range. О 9:45 пролунав Shot Gun і розпочався турнір Volvo World Golf Challenge 2019. Поки гольфісти змагалися у полі, гості заходу могли ближче познайомитись із гольфом та взяти участь у Golf Clinic.

Окрім того, протягом всього дня для учасників турніру та гостей був доступний тест-драйв модельного ряду Volvo: флагманський позашляховик XC90, ексклюзивний седан S90, розкішні кросовери XC60, XC40 та сімейний універсал V90 Cross Country.

За результатами турніру, перше місце та право представляти Україну на міжнародному фіналі Volvo World Golf Challenge 2020 отримав Федір Каргаполов, капітан клубу Superior. Він зіграв поле за 72 удари та набрав 43 бали у форматі Stableford, а також отримав перемогу у спеціальній номінації Best Gross.

Другим призером турніру стала Олена Третяк, а третім – Андрій Шульга. Спеціальні номінації здобули Мовчан Ігор – Longest Drive, чоловіки, Сапронова Валерія – Longest Drive, жінки, та Передня Ігор – Nearest to the pin.

«Компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд» як офіційний імпортер Volvo в Україні, активно підтримує розвиток гольфу в нашій країні. Саме тому ми вже вдруге проводимо національний етап турніру в Україні та маємо представника від України на міжнародному фіналі. Окрім турніру, гості та гольфісти мали змогу познайомитися з модельним рядом Volvo та переконатися у якості та високому рівні безпеки автомобілів бренду.

Дякуємо Superior Golf & SPA Resort за гостинність та усім учасникам за неймовірну атмосферу», – прокоментував Артем Ткаченко, комерційний директор Volvo, «Віннер Імпортс Україна, Лтд».
***

Volvo Car Group у 2018 році
Операційний прибуток компанії Volvo Car Group за 2018 фінансовий рік склав 14 185 мільйонів шведських крон (14 061 мільйон шведських крон у 2017 році). Доходи за зазначений період склали 252 653 мільйонів шведських крон (208 646 мільйонів шведських крон у 2017). За повний 2018 рік світові продажі склали 642 253 автомобілі, зростання у порівнянні з 2017 роком становить 12,4% (з 571 577). Результати підкреслюють комплексну трансформацію фінансових та операційних процесів, проведену в компанії Volvo Cars за останні роки, що скерувала її до наступної фази зростання.

Про компанію Volvo Car Group
Компанія Volvo була заснована 1927 року. Сьогодні – це один з найбільш відомих і шанованих у світі автомобільних брендів, який продає свої автомобілі приблизно в 100 країнах. Volvo Cars входила в групу компаній Volvo Group (Швеція), у 1999 році була придбана американською компанією Ford Motor Company. З 2010 року Volvo Cars входить до складу Zhejiang Geely Holding. У 2018 році у Volvo Cars працювало приблизно 43 000 співробітників. Головний офіс Volvo Cars, розробка продукції, маркетингові та адміністративні функції зосереджені в Гетеборзі (Швеція). Головний офіс китайського підрозділу Volvo Cars розташований в Шанхаї. Основні виробничі підприємства компанії знаходяться в Гетеборзі (Швеція), Генті (Бельгія) і Ченду (Китай). Двигуни для автомобілів Volvo виробляються на заводі в Скьовде (Швеція) і Чжанцзякоу (Китай), а комплектуючі на заводі в Улуфстрьомі (Швеція).

«Віннер Груп Україна»
Один із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Дилерська мережа офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 45 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. Компанія націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. Детальна інформація - на сайті www.winner.ua