Ford планує до випуску найменший у світі пікап — безпосередньо у вашому телефоні

Ford планує до випуску найменший у світі пікап — безпосередньо у вашому телефоні

  • За плечима компанії Ford понад столітня історія створення та виробництва вантажних автомобілів, і сьогодні прийшов час розширити присутність бренда в не охопленому ще сегменті пікапів «надмалого розміру»: компанія надіслала запит до Консорціуму Юнікоду про включення емодзі у вигляді пікапа до переліку схвалених іконок;
  • Заявку на появу першого в історія смайла «пікап» — символу його власників у всьому світі — приурочено до Всесвітнього дня емодзі;
  • Після кількох місяців секретних розробок і тестування абсолютно новий смайл у вигляді пікапа став кандидатом на включення до переліку емодзі в межах наступного оновлення, запланованого на початок 2020 року.

ДІРБОРН, Мічиган, 21 липня 2019 р. — Серед мільярдів смайлів, які люди щодня надсилають один одному, близько 3000 емодзі уособлюють майже всі види транспорту, зокрема автомобілі, самокати, човни, космічні кораблі та гірськолижні підйомники. Однак фанати пікапів зазначають, що досі не отримали свого унікального смайла. Компанія Ford вирішила усунути несправедливість та випустити смайлик у вигляді пікапа на честь Всесвітнього дня емодзі.

«Коли клієнти почали вимагати додати до набору емодзі пікап, ми зрозуміли, що просто зобов’язані зробити все, щоб це сталося, — каже Джо Хінрічс, президент підрозділу автономного транспорту компанії Ford. — Пікапи Ford відомі всім, тому наші спеціалісти найкраще знають, як можна допомогти створенню повністю нового смайла у вигляді пікапа для активних користувачів месенджерів у всьому світі».

Лише за 2018 рік було продано понад мільйон пікапів серії F у всьому світі, тобто кожні 29,3 секунди один автомобіль знаходив свого власника.*

У 2018 році компанія Ford подала пропозицію до Консорціуму Юнікоду (організація, яка розглядає та затверджує введення нових смайлів) про включення пікапа в набір емодзі на будь-якому смартфоні у всьому світі. Тепер цей смайл став кандидатом на включення в майбутню версію Юнікоду.

Стиль концептуального емодзі був розроблений згідно із сучасними трендами.

«Наша команда присвятила багато часу вивченню чатів, публікацій блогерів, а також стрічок соціальних мереж, щоб зрозуміти потреби наших клієнтів, — розповідає Крейг Метрос, директор з дизайну північноамериканського підрозділу компанії Ford. — Смайл у вигляді пікапа має бути актуальним, стильним, доносити ідеї людей і втілювати основне значення моделі. У результаті ми пропонуємо сучасний емодзі, який викличе у всіх прихильників пікапів посмішку, подібну до смайла».

Якщо емодзі у вигляді пікапа затвердять на початку 2020 року, його дизайн буде адаптовано для всіх мобільних платформ, щоб стати частиною чатів усіх користувачів месенджерів — від профільних спеціалістів до активних родин та прихильників смайликів.

Подивитися відео, присвячене створенню нового смайла, можна за посиланням: https://youtu.be/umv1tCTkLa4

# # #

Інформація про Форд Мотор Компані
Форд Мотор Компані — глобальна автомобільна та мобільна компанія із штаб-квартирою в місті Дірборн (США, штат Мічиган). 67 заводів компанії розташовано по всьому світу. Кількість працівників — близько 201 000 осіб. Ключовий бізнес компанії охоплює розробку, виробництво, маркетинг, фінансування і сервісне обслуговування всього модельного ряду легкових автомобілів, вантажівок, позашляховиків та електромобілів під маркою Ford, а також автомобілів класу «люкс» марки Lincoln. Одночасно Ford активно реалізує свій глобальний план Ford Smart Mobility щодо виведення компанії на позиції лідера у сфері зв’язку, мобільності, автономності автомобілів, задоволення потреб клієнтів, а також використання та аналізу великих масивів даних. Фінансові послуги реалізуються через Форд Мотор Кредит Компані. Детальну інформацію можна знайти на сайті www.corporate.ford.com.

Про Віннер.
Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford
044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua