Зворотній відлік до початку участі Porsche у перегонах електромобілів

Зворотній відлік до початку участі Porsche у перегонах електромобілів

Штутгарт. Підготовка до участі Porsche у своїх перших перегонах у Formula E в самому розпалі: з моменту оголошення про участь у чемпіонаті ФІА Formula E 2019/2020 у квітні 2018 року, виробник спортивних автомобілів вже частково завершив підготовку до перегонів, але деякі етапи ще попереду. Porsche також випускатиме інфографіку під назвою «Шлях до Formula E», яка задокументує шлях компанії до участі у перегонах електромобілів. Вона оновлюватиметься щомісяця із наближенням дебюту Porsche в 6 сезоні перегонів у грудні цього року, ознайомитися з нею можна буде на Porsche Newsroom.

Віце-президент Porsche Motorsport Фріц Енцингер: «Коли Рада правління Porsche прийняла рішення про участь у Formula E 2019/2020, ми розпочали планувати курс підготовки. Я дуже пишаюся тим, чого наша команда досягла за останні місяці. Перші кроки були успішні: перший етап випробування двигуна Porsche на випробувальному стенді, оголошення про те, що першим пілотом стане Ніл Джані, створення боліда Porsche для участі у Formula E, його випробування на треку для тестувань у Вайссаху та завершення більше 1000 кілометрів тестувань на трасі «Калафат» в Іспанії. Та ще багато потрібно зробити до початку Formula E. Я впевнений, що ми на вірному шляху».

Про компанію:

Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.