ЯПОНСЬКИЙ ГОНЩИК ТАКУМА АОКІ ПРИЄДНУЄТЬСЯ ДО ПЕРЕГОНІВ JAGUAR I-PACE eTROPHY

Такума Аокі, колишній мотогонщик World Superbike і Grand Prix, бере участь у перегонах Jaguar I-PACE eTROPHY з командою Yokohama Challenge. Завдяки участі у третьому етапі чемпіонату в Мехіко 15 лютого, він стане першою особою з інвалідністю, що долучилася до міжнародних серійних перегонів на електрокарах.

Аокі повністю паралізувало нижче пояса після аварії 1998 року, за рік після того, як він фінішував п'ятим з Honda у класі 500GP. З того часу Аокі успішно брав участь в мото- та автоспорті на спеціально модифікованих авто під час Dakar Rally в 2009 та Asia Cross Country Rally в 2016.

Востаннє він змагався на перегонах Michelin Le Mans Cup 2019 (клас LMP3) та La Filière Frédéric Sausset від SRT41 у змаганнях Road To Le Mans 2019, що є частиною комплексного супроводу Le Mans 24 Hours 2019.

Під час свого першого досвіду на перегонах електрокарів Такума керуватиме спеціально модифікованим Jaguar I-PACE eTROPHY. Механізм  Guido Simplex America Lever було встановлено на кронштейн кермової колонки за допомогою виготовленого на замовлення кріплення, розробленого інженерами Jaguar Land Rover підрозділу Special Vehicle Operations (SVO), разом із M-Sport і командою гоночних інженерів Такуми. Модифікація положення педального вузла зроблена для покращення ефективності ручної активації гальмівної педалі та педалі акселератора, яка працює за алгоритмом та налаштуванням eTROPHY. Унікальна розробка використовує дротове з’єднання зі стандартною педаллю акселератора для легкого переобладнання гоночного автомобіля Jaguar I-PACE eTROPHY.

Такума Аокі підкреслив: «Я з захопленням приєднуюся до Jaguar I-PACE eTROPHY з командою Yokohama Challenge це мої перші перегони на електрокарах. Кожен приймає свої виклики, і тепер я вкотре можу довести: життя не закінчується. Ви можете продовжити йти за мрією навіть коли паралізовані. Дякую команді інженерів Jaguar Racing, GuidoSimplex та M-Sport за потужну роботу з модифікації авто. Вже не дочекаюся, аби позмагатися у Мехіко з досвідченими гонщиками».

За словами менеджера з проектування автомобілів Jaguar I-PACE Адама Джонса, для підрозділу SVO адаптація Jaguar I-PACE eTROPHY до ручного керування стала захоплюючим завданням. Співпрацюючи з командою Такуми та M-Sport, інженери розробили комплексну систему, аби Такума перейшов у перегони eTROPHY та зміг конкурувати з іншими. Це демонструє прогресивну та інноваційну інженерію за плечами Jaguar I-PACE eTROPHY.

Після відкриття чемпіонату в Дірійї у листопаді 2019 року, де відбулися два заїзди, а Серхіо Хіменес і Саймон Еванс здобули перші дві перемоги у сезоні, Jaguar I-PACE eTROPHY повертається до третього етапу перегонів. Змагання відбудеться в Мехіко, 15 лютого о 14:00 за місцевим часом, – на офіційну підтримку чемпіонату ABB FIA Formula E.

 

Про Jaguar I-PACE eTROPHY

Ставши першим виробником преміум автомобілів, що приєднався до чемпіонату ABB FIA Formula Е, Jaguar створив першу світову серію гоночних повністю електричних автомобілів – Jaguar I-PACE eTROPHY. Перший сезон перегонів вже став історичним, і тепер революційна серія включатиме до 20 ідентичних електричних гоночних автомобілів Jaguar I-PACE  –  для 10 перегонів у 8 містах світу.

Новим для другого сезону є введення режиму ATTACK: він забезпечує додаткові 20% крутного моменту і потужності протягом конкретного проміжку часу – це покращує водійську стратегію та можливості обгону.

Партнерами Jaguar I-PACE eTROPHY стали офіційні постачальники: Michelin (шини), One All Sports (одяг), Alpine Stars (спортивний одяг), DHL (логістика), ABB (заряджання авто), Sabelt (технічний партнер).

 

Про офіційного імпортера 

«Віннер Імпортс Україна, Лтд.» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 27 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 50 дилерських центрах та сервіс партнерах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua

 

За додатковою інформацією звертайтеся:

 

Ярина Бусол,

Фахівець зі зв’язків із громадськістю преміум брендів

Тел.: +38 (044) 585 63 00 (вн.2764)

ybusol@winner.ua

 

Вікторія Ковальчук,

Менеджер із маркетингових комунікацій

преміум брендів

Тел.: +38 (044) 585 63 00 (вн. 2760)

vkovalchuk@winner.ua