Автомобілі Volvo демонструють високу вартість перепродажу на вторинному ринку

Автомобілі Volvo демонструють високі результати в рейтингах збереження залишкової вартості на різних ринках. У США інноваційний кросовер Volvo XC40 отримав найвищу нагороду Resale Value Award від спеціалізованого видання Kelley Blue Book – у номінації «Преміальні компактні кросовери і позашляховики». Раніше аналогічну нагороду віддали преміальному універсалу Volvo V90.

Тріумф інноваційного кросовера Volvo XC40 в рейтингу Kelley Blue Book

На думку експертів американського профільного видання Kelley Blue Book, преміальний кросовер Volvo XC40 забезпечує збереження вищої вартості перепродажу на вторинному ринку, ніж більшість представлених на ньому авто. Така інформація традиційно стає важливою для клієнтів, котрі бажають придбати автомобіль на вигідних умовах.

Інноваційний Volvo XC40 заволодів спеціалізованою нагородою Resale Value Award («Найвища вартість перепродажу»), яка щорічно вручає Kelley Blue Book у номінації «Преміальні компактні кросовери і позашляховики» (Luxury Subcompact SUV). За порівняно короткий термін, незалежні експерти США вже вдруге нагороджують бренд Volvo за збереження високої залишкової вартості. У листопаді 2019 року аналогічною премією ALG Residual Value Award відзначили преміальний універсал Volvo V90.

Експерти Kelley Blue Book підкреслюють: плануючи придбати нове авто, багато майбутніх власників не усвідомлюють, що після його придбання основною статтею витрат за перші п’ять років стає саме втрата автомобіля у вартості.

«Ми впевнені, що представили клієнтам достатньо аргументів на користь того, що під час придбання автомобіля Volvo можна відчувати себе цілком впевнено, – коментує нагороду президент і генеральний директор Volvo Car USA Андерс Густаффсон (Anders Gustafsson). – Якщо автомобіль забезпечує хороше збереження залишкової вартості, це значний крок до скорочення вартості володіння загалом. Ми пишаємося, що заслужили таке високе визнання з боку Kelley Blue Book і вдячні за проведене дослідження».

За рейтингом українських нагород бренду, лідером є флагманський позашляховик ХС90. У 2019 році він двічі здобув перемогу на конкурсі «Авто Лідер 2020»: у номінаціях «Великі SUV» та «Лідер технологій та інновацій». Разом з тим, Volvo S60 титулували премією за перше місце у номінації «Автомобілі для ділових людей».

Серед світових продажів у 2019 році першу сходинку займає модель XC60 (204 965 авто), другу – XC40 (139 847 авто), третю – XC90 (100 729 авто). В Україні найпопулярнішим залишається ХС90 із 548 проданими автомобілями. Лідерську позицію ця модель закріпила за собою і у перший місяць 2020 року – 30 проданих авто у січні.

***

Про премію Kelley Blue Book – Best Resale Value Awards

Вже протягом 18 років автомобілі отримують нагороду за найкраще збереження вартості перепродажу Best Resale Value Awards, започатковану Kelley Blue Book. Її лауреати визначаються на основі даних довідника залишкової вартості – Kelley Blue Book® Official Residual Value Guide. Він складається щорічно, а показники залишкової вартості експерти визначають після аналізу результатів статистичних моделей, побудованих на основі даних від мільйонів угод з купівлі та продажу автомобілів.

Значення залишкової вартості враховується під час визначення лауреатів премії та відображає потенційну ціну перепродажу автомобіля. Авто має бути в середньому стані та з пробігом у 120 700 км – після закінчення п'ятирічного періоду володіння чи користування в лізинг. Дані щодо залишкової вартості публікуються Kelley Blue Book та використовуються автовиробниками, банками, фінансовими та лізинговими організаціями.

Volvo Car Group

Компанія Volvo Cars була заснована 1927 року. Сьогодні – це один з найбільш відомих і шанованих у світі автомобільних брендів, який у 2018 продав 642 253 автомобілів приблизно в 100 країнах світу. З 2010 року Volvo Cars входить до складу Zhejiang Geely Holding (Китай).

У 2018 році у Volvo Cars постійно працювали приблизно 43 000 (39 500) співробітників. Головний офіс Volvo Cars, розробка продукції, маркетингові та адміністративні функції зосереджені в Гетеборзі (Швеція), головний офіс китайського підрозділу – в Шанхаї. Основні виробничі підприємства знаходяться в Гетеборзі (Швеція), Генті (Бельгія), Південній Кароліні (США), Ченду та Дацині (Китай). Двигуни виробляються на заводі в Скьовде (Швеція) і Чжанцзякоу (Китай), а комплектуючі – в Улуфстрьомі (Швеція).

В межах  нової стратегії Volvo Cars прагне забезпечити свободу пересування для клієнтів через персоналізований, безпечний та відповідальний підходи. Цю мету відображає низка бізнес-цілей: очікується, що до середини наступного десятиліття половину світових продажів складатимуть повністю електричні автомобілі, а половина прибутку надходитиме від прямих продажів. Водночас компанія продовжує скорочувати обсяги викидів вуглецю, щоб до 2040 року перейти до безпечного для клімату виробництва.

Про офіційного імпортера

«Віннер Імпортс Україна, Лтд.» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 27 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 50 дилерських центрах та сервіс партнерах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua