Volvo в рамках глобальної ініціативи E.V.A. підвищує безпеку жінок в автомобілях

Volvo в рамках глобальної ініціативи E.V.A. підвищує безпеку жінок в автомобілях

У рамках глобальної стратегії з підвищення безпеки автомобілів та ініціативи E.V.A. (Equal Vehicle for All) Volvo розробляє нові та вдосконалює існуючі способи захисту жінок на основі ретельно зібраного масиву даних.

Volvo Cars приділяє особливу увагу безпеці жінок за кермом або у пасажирському сидінні. Саме тому, компанія однією з перших у світі стала використовувати жіночі манекени для краш-тестів своїх автомобілів. До того рівень безпеки перевірявся лише на чоловічих прототипах і не враховував особливостей жінки.

Більше ніж 40 років команда з дослідження дорожньо-транспортних пригод (Volvo Traffic Accident Research Team) аналізувала дані від 40 тис автомобілів та 70 тис пасажирів, які постраждали в реальних ДТП. Volvo проводила краш-тести з використанням жіночих манекенів та виявила ті вразливі зони, які більш за все страждають саме у жінок під час аварій. Завдяки цим дослідженням було розроблено низку інноваційних систем захисту в автомобілі з урахуванням особливостей жіночої анатомії.

Для збереження цілісності хребта, сухожиль та м’язів шиї створена система запобігання хлистових травм (WHIPS). Міцний підголівник та розумний дизайн сидінь запобігає травмуванню від різких надмірних рухів внаслідок удару і знижує ризик отримання хлистових травм на 50%. А система захисту від бокових ударів (SIPS) враховує відмінності анатомічної будови грудної клітини чоловіків та жінок. SIPS у комплексі з бічними подушками безпеки вдвічі зменшує ризик отримання важких травм цієї частини тіла.

Для захисту голови Volvo використовує спеціальну надувну завісу, яка наповнюється повітрям за 1/25 секунди і запобігає удару головою об зовнішні предмети (наприклад, кермо). Вона знижує ризик травм голови на 75%. Серед найновітніших розробок Volvo Cars – спеціальні амортизатори для сидінь, які запобігають травмам поперекового відділу хребта, коли автомобіль вилітає з дороги.

Для особливо вразливої категорії пасажирів — вагітних жінок — Volvo створила першу у світі віртуальну модель вагітної жінки середнього розміру для проведення відповідних краш-тестів. Це дозволило дослідити, як саме ремені та подушки безпеки можуть захистити вагітну жінку та її плід.

«Глобальна мета компанії Volvo – до 2020 року жодна людина не повинна загинути або зазнати серйозних ушкоджень в  автомобілях бренду.  Безпека водія та пасажирів в автомобілях – найголовніший пріоритет Volvo з моменту створення компанії у 1927 році. Сподіваємося, що завдяки проведенню даних досліджень автомобілі стануть більш безпечними», – прокоментував Артем Ткаченко, комерційний директор Volvo, ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд».

Volvo вже відкрила доступ до власних досліджень із проектування автомобілів, які будуть захищати жінок у дорожньо-транспортних пригодах з урахуванням особливостей їх анатомії. Будь-який водій чи навіть інші автовиробники можуть скористатися напрацюваннями компанії та підвищити безпеку своїх автомобілів. З повним переліком оригіналів досліджень Volvo  можливо ознайомитися за посиланням.

***

Volvo Car Group у 2018 році

Операційний прибуток компанії Volvo Car Group за 2018 фінансовий рік склав 14 185 мільйонів шведських крон (14 061 мільйон шведських крон у 2017 році). Доходи за зазначений період склали 252 653 мільйонів шведських крон (208 646 мільйонів шведських крон у 2017). За повний 2018 рік світові продажі склали 642 253 автомобілі, зростання у порівнянні з 2017 роком становить 12,4% (з 571 577). Результати підкреслюють комплексну трансформацію фінансових та операційних процесів, проведену в компанії Volvo Cars за останні роки, що скерувала її до наступної фази зростання.

Про компанію Volvo Car Group

Компанія Volvo була заснована 1927 року. Сьогодні – це один з найбільш відомих і шанованих у світі автомобільних брендів, який продає свої автомобілі приблизно в 100 країнах. Volvo Cars входила в групу компаній Volvo Group (Швеція), у 1999 році була придбана американською компанією Ford Motor Company. З 2010 року Volvo Cars входить до складу Zhejiang Geely Holding. У 2018 році у Volvo Cars працювало приблизно 43 000 співробітників. Головний офіс Volvo Cars, розробка продукції, маркетингові та адміністративні функції зосереджені в Гетеборзі (Швеція). Головний офіс китайського підрозділу Volvo Cars розташований в Шанхаї. Основні виробничі підприємства компанії знаходяться в Гетеборзі (Швеція), Генті (Бельгія) і Ченду (Китай). Двигуни для автомобілів Volvo виробляються на заводі в Скьовде (Швеція) і Чжанцзякоу (Китай), а комплектуючі на заводі в Улуфстрьомі (Швеція).

«Віннер Груп Україна»

Один із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Дилерська мережа офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 45 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. Компанія націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. Детальна інформація - на сайті www.winner.ua