Програма Volvo Selekt від офіційних дилерів – можливість придбати автомобілі Volvo з пробігом

Програма Volvo Selekt від офіційних дилерів – можливість придбати автомобілі Volvo з пробігом

Із програмою Volvo Selekt в українських поціновувачів шведської якості з’явилась можливість придбати преміальний автомобіль Volvo із пробігом. Спеціальні пропозиції від офіційних дилерів, відповідність стандартам та розширена сервісна підтримка забезпечують унікальний досвід керування.

Всі автомобілі програми Volvo Selekt проходять ретельний відбір. До участі у програмі допускаються лише автомобілі з офіційною сервісною історією, яким не більше 5 років та які мають до 150 тисяч км пробігу. Сертифіковані фахівці перевіряють фактичний стан автомобіля та фіксують знос і основні робочі характеристики. Відібрані автомобілі проходять до наступного етапу підготовки – діагностика.

Volvo Cars Plug-In Hybrid line-up

Діагностика проводиться по 100 обов’язковим пунктам – це дозволяє переконатись, що автомобіль відповідає вимогам Volvo щодо безпеки, ефективності та зовнішнього вигляду. Під час підготовки використовуються оригінальні запчастини Volvo та встановлюються найновіші версії програмного забезпечення. Кожен клієнт, який придбає автомобіль за програмою Volvo Selekt, отримує гарантовану якість та безпеку.

Додаткова перевага – 12 місяців технічної допомоги за програмою Volvo Assistance. У випадку аварії будь-де на території України чи якщо несправність не дозволяє продовжити подорож, автовласники цілодобово можуть звернутися по допомогу до фахівців Volvo. Програма передбачає можливість ремонту на дорозі або, якщо негайний ремонт зробити неможливо, зберігання автомобіля у дилерському центрі на час очікування. За необхідності, клієнти отримують квитки на літак чи потяг або розміщення в готелі. Крім тoго, автомобілям, придбаним за програмою Volvo Selekt, надається сервісна підтримка протягом 1 року.

 «Умови програми Volvo Selekt дозволяють бути впевненим, що автомобіль із пробігом відповідає усім стандартам бренду. Діагностика автомобілів для програми настільки детальна та прозора, що покупці знають все про свій майбутній автомобіль. А додатковий рік сервісного обслуговування та доступ до послуги Volvo Assistance гарантують комфортний та безпечний досвід керування. Відтепер ще більше українців відчують якість, безпеку та комфорт Volvo», – прокоментував Артем Ткаченко, комерційний директор Volvo, ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд».

Наразі за програмою Volvo Selekt доступно шість автомобілів 2016-2018 років. Покупці можуть обрати з-поміж дизельних, бензинових та гібридних моделей. Дізнатися детальніше про умови програми та обрати автомобіль можливо на офіційному сайті http://selekt.volvocars.com.ua.

***

Volvo Car Group у 2018 році

Операційний прибуток компанії Volvo Car Group за 2018 фінансовий рік склав 14 185 мільйонів шведських крон (14 061 мільйон шведських крон у 2017 році). Доходи за зазначений період склали 252 653 мільйонів шведських крон (208 646 мільйонів шведських крон у 2017). За повний 2018 рік світові продажі склали 642 253 автомобілі, зростання у порівнянні з 2017 роком становить 12,4% (з 571 577). Результати підкреслюють комплексну трансформацію фінансових та операційних процесів, проведену в компанії Volvo Cars за останні роки, що скерувала її до наступної фази зростання.

Про компанію Volvo Car Group

Компанія Volvo була заснована 1927 року. Сьогодні – це один з найбільш відомих і шанованих у світі автомобільних брендів, який продає свої автомобілі приблизно в 100 країнах. Volvo Cars входила в групу компаній Volvo Group (Швеція), у 1999 році була придбана американською компанією Ford Motor Company. З 2010 року Volvo Cars входить до складу Zhejiang Geely Holding. У 2018 році у Volvo Cars працювало приблизно 43 000 співробітників. Головний офіс Volvo Cars, розробка продукції, маркетингові та адміністративні функції зосереджені в Гетеборзі (Швеція). Головний офіс китайського підрозділу Volvo Cars розташований в Шанхаї. Основні виробничі підприємства компанії знаходяться в Гетеборзі (Швеція), Генті (Бельгія) і Ченду (Китай). Двигуни для автомобілів Volvo виробляються на заводі в Скьовде (Швеція) і Чжанцзякоу (Китай), а комплектуючі на заводі в Улуфстрьомі (Швеція).

«Віннер Груп Україна»

Один із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Дилерська мережа офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 45 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. Компанія націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. Детальна інформація - на сайті www.winner.ua