Volvo Cars прогнозує високий попит на свій перший електрокар Volvo XC40 Recharge P8 AWD

Компанія Volvo Cars почала офіційно приймати замовлення на XC40 Recharge P8 AWD – свій перший повністю електричний автомобіль, створений на основі найпопулярнішої моделі компактного кросовера.

Десятки тисяч клієнтів зацікавлені у повністю електричному XC40 – до початку офіційних продажів компанія отримала тисячі замовлень. Початок виробництва і перших поставок електрокара XC40 Recharge P8 клієнтам заплановані на кінець цього року.

Кількість замовлень остаточно підтвердила високий попит на лінійку автомобілів Volvo Recharge – таку назву мають всі автомобілі Volvo з повністю електричною або plug-in гібридною силовою установкою. Компанія планує, що до 2025 року 50% загального обсягу продажів складатимуть електромобілі, а іншу половину – гібридні авто.

У 2019 році Volvo Cars продала майже 46 000 plug-in гібридних автомобілів – це 23% зростання порівняно з 2018 роком, і більше ніж удвічі за обсяг продажів 2017 року. У четвертому кварталі 2019 року обсяг проданих plug-in гібридів склав більше 20% від загального обсягу проданих автомобілів Volvo в Європі. Водночас на ринку зафіксований високий інтерес до онлайн конфігурацій автомобілів у комплектаціях Recharge. На них припадає близько третини всіх комплектацій у цьому регіоні в четвертому кварталі 2019 року.

«Клієнтам подобається те, що вони бачать в нашій лінійці автомобілів Recharge», – відзначив Бйорн Аннвалль (Björn Annwall), керівник комерційної діяльності Volvo Cars в країнах Європи, Близького Сходу та Африки. – Автомобілі Recharge втілюють в собі всі очікування від Volvo, більше того – авто мають інноваційну повністю електричну або plug-in гібридну силову установку».

XC40 Recharge P8 – перший представник нової лінійки повністю електрифікованих автомобілів Volvo, який уособлює важливий історичний етап компанії. Це перший електромобіль Volvo Cars і водночас перший Volvo з новітньою мультимедійною системою на основі операційної системи Android.

ХС40 Recharge P8 – повністю електрична версія кросовера-бестселера XC40, який отримав престижну європейську нагороду «Автомобіль року». ХС40 Recharge P8 побудований на вдосконаленій модульній платформі CMA (Compact Modular Architecture), розробленій спільно з Geely Group.

Повнопривідний XC40 Recharge P8 здатен проїхати понад 400 км (за циклом WLTP) на одному заряді та забезпечує потужність у 408 к.с. За допомогою швидкої зарядки акумулятор можна зарядити до 80% за 40 хвилин.

Нова інформаційно-розважальна система на основі Android забезпечує новий рівень персоналізації для користувача та більш вдосконалену чутливість управління. Також – оперує вбудованими технологіями і сервісами від Google, зокрема Google Assistant, Google Maps і Google Play Store. Автомобіль XC40 Recharge P8 також буде отримувати більше оновлень програмного забезпечення й операційної системи через повітря.

Розвиваючи стандарти безпеки базового XC40, інженери з безпеки Volvo Cars повністю переконструювали та підсилили фронтальну частину автомобіля Recharge P8. Це компенсує відсутність традиційного двигуна та аналогічно решті автомобілів Volvo задовольняє високі вимоги клієнтів щодо безпеки.

Акумулятор захищений каркасом безпеки, вбудованим в середину кузова автомобіля. Розміщення батареї в підлозі автомобіля сприяє зниженню центру ваги для кращого захисту від перекидання.

Завдяки інноваційному підходу до забезпечення максимальної функціональності всередині салону, водії знайдуть безліч місць для зберігання: в дверях, під сидіннями та в багажному відділі. Відсутність двигуна внутрішнього згоряння заощаджує ще більше місця для зберігання, ніж у звичайному XC40 – за допомогою так званого відсіку «frunk» («front trunk», англ. – передній багажний відсік) під переднім капотом.

***

Volvo Car Group

Компанія Volvo Cars була заснована 1927 року. Сьогодні – це один з найбільш відомих і шанованих у світі автомобільних брендів, який у 2018 продав 642 253 автомобілів приблизно в 100 країнах світу. З 2010 року Volvo Cars входить до складу Zhejiang Geely Holding (Китай).

У 2018 році у Volvo Cars постійно працювали приблизно 43 000 (39 500) співробітників. Головний офіс Volvo Cars, розробка продукції, маркетингові та адміністративні функції зосереджені в Гетеборзі (Швеція), головний офіс китайського підрозділу – в Шанхаї. Основні виробничі підприємства знаходяться в Гетеборзі (Швеція), Генті (Бельгія), Південній Кароліні (США), Ченду та Дацині (Китай). Двигуни виробляються на заводі в Скьовде (Швеція) і Чжанцзякоу (Китай), а комплектуючі – в Улуфстрьомі (Швеція).

В межах  нової стратегії Volvo Cars прагне забезпечити свободу пересування для клієнтів через персоналізований, безпечний та відповідальний підходи. Цю мету відображає низка бізнес-цілей: очікується, що до середини наступного десятиліття половину світових продажів складатимуть повністю електричні автомобілі, а половина прибутку надходитиме від прямих продажів. Водночас компанія продовжує скорочувати обсяги викидів вуглецю, щоб до 2040 року перейти до безпечного для клімату виробництва.

Про офіційного імпортера

«Віннер Імпортс Україна, Лтд.» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 27 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 50 дилерських центрах та сервіс партнерах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua