JAGUAR ТА LAND ROVER НА ТОПОВИХ ПОЗИЦІЯХ ПРЕМІУМ СЕГМЕНТУ

За 2019 рік Land Rover збільшив свою присутність на ринку України на 47.3%, Jaguar – на 80%. Таким чином автомобілі Jaguar стали №8 серед преміум брендів та випередили Infiniti. Водночас модель Jaguar I-PACE залишається абсолютним лідером за реєстраціями серед нових електрокарів усіх автомобільних брендів, представлених в Україні.

Порівнюючи з 2018 роком, у 2019 автомобільна індустрія зросла на 12.7%, а преміум ринок – на 2.6%.

 

Наприкінці 2019 року частка Jaguar на ринку країни склала 2.91%, за рік зареєстровано 346 автомобілів бренду. Найчастіше українці обирали електричний кросовер I-PACE, реєстрації склали 148 одиниць цієї моделі. Другу сходинку зайняв кросовер F-PACE із 82 реєстраціями, третю – E-PACE з зареєстрованими 78 авто.  

 

Land Rover завоював частку ринку у 9.33%, із реєстраціями в 1 109 авто за рік і ставши №5 за реєстраціями нових авто серед преміум брендів в Україні.

 

Найкращі результати для Land Rover продемонстрував оновлений позашляховик для міста Range Rover Evoque - 326 зареєстрованих авто. Він з'явився в Україні у березні 2019 року з бензиновим та дизельним двигунами, одразу завоювавши найвищу сходинку за продажами серед решти моделей бренду.

 

Позашляховик опинився на першому місці за популярністю завдяки низці чинників: унікальний купепобідний силует, силова установка типу м’який гібрид, нова преміальна поперечна архітектура (Premium Transverse Architecture), інноваційні природні та вторинно перероблені матеріали, висока прохідність за несприятливих погодних умов. Українки ж звернули увагу на Range Rover Evoque і через його перемогу в номінації «Кращий позашляховик» на конкурсі «Жіночий автомобіль року у світі» (Women’s World Car of the Year) у 2019 році.

 

Серед усіх моделей Land Rover друге за реєстраціями місце посів Range Rover (266 одиниць), третє – спортивний позашляховик Range Rover Sport зі 198 реєстраціями авто.

 

У 2020 році українці на власному досвіді випробують новий легендарний Land Rover Defender. Для засвідчення максимальної прохідності складними територіями, автомобіль пройшов більше 62 000 інженерних випробувань та 1,2 млн км в умовах від -40°С до +50°С. Defender стане доступним для придбання в Україні орієнтовно з кінця першого кварталу 2020 року.

 

Незабаром після Defender з’явиться Defender PHEV, який поєднає звичайний двигун із електричним та акумулятором. Серед нових моделей Land Rover переважно очікуються саме плагін-гібридні версії – це Range Rover Evoque PHEV, Range Rover Velar PHEV та Discovery Sport PHEV.

 

Jaguar також робить акцент саме на плагін-гібридних моделях. Вже наприкінці 2020 року українці зможуть придбати F-PACE PHEV та E-PACE PHEV, а тим часом у травні з’явиться оновлений F-TYPE. Загалом у 2020 році Jaguar Land Rover планує представити на ринку України 13 нових версій моделей, включаючи плагін-гібриди.

 

Про офіційного імпортера:

 

«Віннер Імпортс Україна, Лтд.» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 27 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 50 дилерських центрах та сервіс партнерах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua

 

За додатковою інформацією звертайтесь:

Ярина Бусол, Фахівець зі зв’язків із громадськістю преміум брендів

+38 044 585 63 00 (вн.2764)

ybusol@winner.ua

 

Вікторія Ковальчук,
Менеджер із маркетингових комунікацій преміум брендів
+38 044 585 63 00 (вн. 2760)
vkovalchuk@winner.ua