Виробництво FORD GT буде збільшено для задоволення рекордного попиту

  • Ford випустить ще приблизно 1350 суперкарів Ford GT, оскільки попит ушестеро перевищує пропозицію.
  • Приймання заявок на придбання Ford GT буде відновлено на окремих ринках з 8 листопада.
  • На честь 50-ї річниці перемоги моделі Ford GT40 на перегонах у Ле-Мані у сезонах 1968 і 1969 років новий Ford GT Heritage Edition отримав ліврею Gulf Oil лімітованої серії.

КЕЛЬН, Німеччина, 22 жовтня 2018 р. – Компанія Ford Motor Company оголосила, що з метою задоволення неймовірного попиту виробництво надпотужного суперкара Ford GT буде продовжено щонайменше на два роки.

Компанія планує поставити клієнтам з усього світу приблизно 1350 екземплярів Ford GT. Починаючи з 8 листопада, компанія Ford на один місяць відновить прийом заявок від клієнтів з окремих ринків, які сподіваються долучитися до групи обраних власників Ford GT.

Потенційні власники зможуть подати свої заявки на придбання на сайті FordGT.com, а затверджені претенденти спільно з консьєрж-сервісом Ford GT опрацюють персоналізовану процедуру придбання.

«Реакція на наш Ford GT була безпрецедентною, попит перевищив пропозицію більш ніж у шість разів, — заявив директор Ford Performance Герман Заленбаух (Hermann Salenbauch). — Продовження виробництва Ford GT на обмежений період дозволяє нам забезпечити ексклюзивність надзвичайно бажаного суперкара і водночас надати можливість більшій кількості клієнтів долучитися до тих 80 власників Ford GT з Європи, які за станом на сьогодні вже отримали свої унікальні автомобілі».

Раніше компанія Ford оголосила про випуск обмеженої серії з 1000 автомобілів протягом чотирьох років. Виробництво Ford GT, до особливостей якого належать двигун V6 з подвійним турбонаддувом EcoBoost об’ємом 3,5 літри, кузов з вуглецевого волокна, елементи активної аеродинаміки та максимальна швидкість у 347 км/год, розпочалось у грудні 2016 року.

Крім того, нещодавно компанія оголосила про випуск на честь 50-ї річниці перемоги моделі Ford GT40 на перегонах у Ле-Мані у сезонах 1968 і 1968 років нової моделі Ford GT Heritage Edition у лівреї Gulf Oil лімітованої серії у колірних схемах Heritage Blue та Heritage Orange.

Затверджені претенденти з Європи зможуть отримати автомобілі Ford GT, виготовлені впродовж 2020-2022 календарних років.


За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua