Продажі Ford у Європі в квітні продовжують зростати; Mustang — спортивний автомобіль № 1 у Німеччині серед приватних роздрібних покупців

  • Найкращі квітневі результати загальних продажів компанії Ford з 2009 р; найкращі результати продажів пасажирських авто з 2010 р; найкращі результати продажів комерційних авто з 1993 р.*
  • Продажі компанії Ford зросли у квітні на 6,3 % до 113 400 одиниць на 20 традиційних європейських ринках* і на 4,7 % до 129 600 одиниць на всіх 50 європейських ринках**
  • Канали збуту: 72% пасажирських авто Ford продавалися через ефективні канали збуту та в сегменті оптової торгівлі — на 1 пункт краще, ніж минулого року, і на 3 пункти краще, ніж в середньому по індустрії.
  • Комерційні авто: За перші чотири місяці 2016 р. компанія Ford стала першим у Європі виробником комерційних авто; продажі комерційних авто Ford зросли в квітні на 18,9 %; найкращі в історії результати квітневих продажів автомобіля Ranger
  • SUV: Найкращі результати квітневих продажів для Kuga; продажі автомобілів EcoSport зросли на 120 %; підтверджено близько 2 000 замовлень на авто Edge
  • Спортивні авто: Загальний обсяг продажів моделей Fiesta ST, Focus ST, Focus RS і Mustang зросли в квітні на 62 % і на 91 % з початку року; у Німеччині Mustang став бестселером серед спортивних автомобілів у секторі роздрібної торгівлі***

КЕЛЬН, Німеччина, 19 травня 2016 р. — Загальний обсяг продажів автомобілів Ford у квітні на 20 традиційних європейських ринках* став найкращим за цей місяць з 2009 р., при цьому результати продажів пасажирських автомобілів були найвищими з 2010 р., а комерційні авто досягли свого піку квітневих продажів з 1993 р.

Загальний обсяг продажів автомобілів Ford на 20 традиційних європейських ринках у квітні зріс на 6,3 % до 113 400 одиниць, при цьому ринкова частка знизилась на 0,3 пункту до 7,6 %, а з початку року залишилась на рівні 8,1 %.

На 50 європейських ринках** продажі автомобілів Ford зросли на 4,7 % до 129 600 одиниць. Ринкова частка знизилась на 0,2 пункту за місяць до 7,4 %, проте піднялась на 0,1 пункту до 7,8 % за перші чотири місяці цього року.

«Ми розпочали 2016 рік дуже вдало, особливо в плані наших нових позашляховиків, комерційних авто та чудової лінійки високоефективних авто», — повідомив Ролан де Ваард (Roelant de Waard), віце-президент із маркетингу, продажів та сервісного обслуговування компанії Ford of Europe. «У Німеччині Mustang став бестселером серед спортивних авто в секторі роздрібної торгівлі***, Focus RS побив деякі з німецьких автомобільних преміум-брендів у порівняльних випробуваннях, тобто ми демонструємо здатність компанії Ford конкурувати і перемагати в боротьбі з преміум-брендами, коли ми застосовуємо наші сильні сторони».

У квітні продажі компанії Ford через ефективні канали збуту зросли, при цьому збут на роздрібному та оптовому ринках становив 72 % продажів автомобілів Ford за цей місяць — на 1 пункт вище, ніж за той самий період у минулому році, і на 3 пункти краще, ніж в індустрії.

Комерційні авто:
За перші чотири місяці цього року компанія Ford займає перше місце у Європі з продажів комерційних авто. Продажі комерційних авто Ford у квітні зросли на 18,9 відсотка, а ринкова частка зросла на 12,3 % завдяки підвищеному попиту на розширену лінійку Transit та пікапи Ranger. Продажі автомобілів Ranger зросли майже на 56 %, у результаті чого квітень 2016 р. став найкращим квітнем для пікапа з часу його випуску в 1998 р., а саме авто здобуло звання бестселера серед пікапів у Європі. Загалом на 20 традиційних європейських ринках компанія Ford продала в квітні 26 040 одиниць комерційних авто.

Також у квітні компанія Ford запустила оновлені моделі Transit Custom і Transit 2-tonne, оснащені цілком новим 2,0-літровим інноваційним дизельним двигуном Ford EcoBlue із системою вибіркової каталітичної нейтралізації викидів. Новий двигун підвищує економію пального на 13 % порівняно з попереднім 2,2-літровим дизельним двигуном TDCi, а також забезпечує більшу потужність та крутний момент — на 20 % вищий крутний момент на низьких обертах (1 250 об/хв) та вищу точність керування.

SUV:
9 800 проданих одиниць Kuga забезпечили найкращі квітневі продажі цього авто за всю його історію і на 14 % вищі, ніж у квітні 2015 р. Продажі EcoSport у цьому місяці сягнули 4 900 одиниць, що свідчить про зростання на 120 % у порівнянні з тим самим місяцем минулого року. На сьогодні майже 2 000 покупців у Європі замовили Ford Edge до того, як авто з’явився у їхніх локальних дилерських центрах, а ще більше півмільйона людей по всій Європі створили і оцінили свій новий Edge онлайн.

Спортивні авто:
Загальний обсяг продажів серії високоефективних авто Ford, у тому числі моделей Fiesta ST, Focus ST, Focus ST із дизельним двигуном і Mustang, зріс на 62 % у квітні і на 91 % з початку року. Кількість замовлень на Focus RS наразі досягла 6 832 з минулого вересня, тоді як з третього кварталу 2015 р. було зроблено 17 707 замовлень на Mustang.

# # #

* Компанія Ford of Europe звітує про свої продажі на 20 основних європейських ринках, де вона представлена національними дистрибюторськими мережами.  20 європейськими ринками є: Австрія, Бельгія, Британія, Чеська Республіка, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Іспанія, Румунія, Швеція та Швейцарія.
** До 50 традиційних ринків входять 20 традиційних ринків (див. вище), а також Туреччина, Росія, Албанія, Андорра, Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Естонія, Грузія, Гібралтар, Казахстан, Киргизстан, Косово, Латвія, Литва, Македонія, Мальта, Молдова, Чорногорія, Сербія, Словаччина, Словенія, Таджикистан, Туркменістан, Україна й Узбекистан.
*** Згідно з даними, опублікованимиНімецьким федеральним управлінням автомобільного транспорту (КБА). 

****20 ринків Ford of Europe плюс Росія та Туреччина.