Повністю електричний кросовер Volvo XC40 досягає більшого з меншими витратами

Кросовер Volvo XC40, який буде випущений незабаром і стане першим повністю електричним автомобілем Volvo Cars, доводить: автомобілі можна поліпшити, прибравши деякі елементи.

Розвиток електромобілів стало найбільшою зміною за всю історію індустрії. Вперше за століття автомобілі можуть їздити без бензинових або дизельних двигунів у моторному відсіку. Тепер двигун замінює батарея, яка розташовується під підлогою, і це змінює основну концепцію автомобіля. Це означає, що автомобілям більш не потрібні вихлопні труби або великі решітки радіатора для забезпечення охолодження. А усунення двигуна внутрішнього згоряння створює додатковий простір для зберігання речей під капотом.

Елегантний скандинавський дизайн бренду Volvo дозволяє поєднувати приємний зовнішній вигляд з практичністю і функціональністю. Тому електричний кросовер XC40 зберіг всі риси, які зробили модель лідером продажів.

«В основі скандинавського дизайну – візуальна чіткість і зменшення кількості елементів. Кросовер Volvo XC40 став ще більш елегантним і сучасним в повністю електричному виконанні. Без решітки радіатора ми створили простий і стильний екстер'єр. А відсутність вихлопної труби мінімізує кількість деталей в задній частині автомобіля. Саме такий підхід ми будемо застосовувати в розвитку електрифікації», – коментує директор по дизайну Volvo Cars Робін Пейдж.

У новій моделі, закрита передня решітка радіатора, пофарбована в колір автомобіля, створює впізнаваний силует передньої частини. За решіткою розміщені сенсори передових систем допомоги водієві (ADAS). Додаткові можливості персоналізації доступні завдяки восьми кольорам кузова, включаючи новий колір «зелений металік» (Sage Green). Також запропоновані два нові варіанти колісних дисків (19 і 20 дюймів). Стандартним для кожного автомобіля залишається контрастний чорний дах.

Інтерфейс водія, розроблений спеціально для електричних автомобілів, забезпечує постійний доступ до актуальної інформації (рівень заряду батареї). У дизайні салону присутні спортивні елементи, а також використані килимки, виготовлені з перероблених матеріалів.

Електричний кросовер XC40, вперше представлений у вигляді електричного концепту 40.1 у 2016 році, є прикладом продуманої інженерно-конструкторської роботи Volvo. У платформі компактної модульної архітектури (CMA), розробленої з нуля для електрокарів, батарейний блок вбудований в підлогу автомобіля, завдяки чому він не скорочує вільний простір усередині.

Наявність функціональних просторів всередині салону залишається однією з відмінних рис Volvo XC40. Новий підхід до дизайну забезпечує ще більше місця для зберігання речей у дверях і під сидіннями. В автомобілі є відкидний гачок для маленьких мішків і знімний контейнер для сміття у тунельній консолі. А переднє багажне відділення під капотом забезпечує 30 літрів додаткового простору, оскільки електричний мотор займає значно менше місця, ніж двигун внутрішнього згоряння.

Найближчим часом Volvo Cars розкриє більше інформації про електричний кросовер XC40. Вперше модель буде представлена 16 жовтня.

***

Volvo Car Group у 2018 році

Операційний прибуток компанії Volvo Car Group за 2018 фінансовий рік склав 14 185 мільйонів шведських крон (14 061 мільйон шведських крон у 2017 році). Доходи за зазначений період склали 252 653 мільйонів шведських крон (208 646 мільйонів шведських крон у 2017). За повний 2018 рік світові продажі склали 642 253 автомобілі, зростання у порівнянні з 2017 роком становить 12,4% (з 571 577). Результати підкреслюють комплексну трансформацію фінансових та операційних процесів, проведену в компанії Volvo Cars за останні роки, що скерувала її до наступної фази зростання.

Про компанію Volvo Car Group

Компанія Volvo була заснована 1927 року. Сьогодні – це один з найбільш відомих і шанованих у світі автомобільних брендів, який продає свої автомобілі приблизно в 100 країнах. Volvo Cars входила в групу компаній Volvo Group (Швеція), у 1999 році була придбана американською компанією Ford Motor Company. З 2010 року Volvo Cars входить до складу Zhejiang Geely Holding. У 2018 році у Volvo Cars працювало приблизно 43 000 співробітників. Головний офіс Volvo Cars, розробка продукції, маркетингові та адміністративні функції зосереджені в Гетеборзі (Швеція). Головний офіс китайського підрозділу Volvo Cars розташований в Шанхаї. Основні виробничі підприємства компанії знаходяться в Гетеборзі (Швеція), Генті (Бельгія) і Ченду (Китай). Двигуни для автомобілів Volvo виробляються на заводі в Скьовде (Швеція) і Чжанцзякоу (Китай), а комплектуючі на заводі в Улуфстрьомі (Швеція).

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд»

Один із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Дилерська мережа офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 45 дилерських центрах. Компанія націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. Детальна інформація - на сайті www.winner.ua