Повністю електричний кросовер XC40 - перший електромобіль Volvo та один з найбезпечніших на дорозі

Розвиток електромобілів впливає на історію усієї автомобільної галузі. Вперше за більш ніж століття автомобілі пересуваються без двигуна внутрішнього згоряння та мають батарею у підлозі. Все це змінює саму суть автомобіля.

Наступного місяця Volvo Cars представить повністю електричний кросовер Volvo XC40, який створено відповідно до філософії бренду.  Цей автомобіль стане одним із найбезпечніших автомобілів на дорозі – попри ряд нових викликів, пов'язаних із відсутністю двигуна внутрішнього згоряння.

«Незалежно від того, що рухає автомобіль уперед, будь-то електричний двигун або двигун внутрішнього згоряння, Volvo має бути безпечним», – коментує Малин Ехольм, голова служби безпеки Volvo Cars. – «Повністю електричний XC40 буде одним із найбезпечніших автомобілів, які ми будь-коли будували».

Ґрунтуючись на стандартах безпеки оригінального XC40, інженери Volvo Cars мали заново спроектувати та зміцнити передню конструкцію, щоб впоратися з відсутністю двигуна й зберегти безпеку пасажирів.

«Основи безпеки для цього автомобіля такі ж, як і для будь-якого іншого Volvo. Всередині автомобіля люди, тож він має бути спроектований таким чином, щоб бути безпечним для пасажирів та водія», –говорить Малин Екхольм.

Для безпеки пасажирів та збереження акумулятора у випадку зіткнення, Volvo Cars розробила унікальну батарею, що захищена спеціальним каркасом з пресованого алюмінію. Каркас вбудовано у середину кузова автомобіля, що створює поглинаючу зону безпеки навколо батареї. Розміщення акумулятора у підлозі автомобіля дозволяє знизити центр ваги, що забезпечує захист від перекидання.

Кузов нового XC40 був посилений не тільки спереду, але й ззаду. Електричний двигун інтегровано у конструкцію кузова для кращого розподілу сили удару при зіткненні та зниження навантаження на людей усередині автомобіля.

Електричний Volvo XC40 буде оснащено інноваційною технологією активної безпеки. Це перша модель Volvo із сенсорною платформою Advanced Driver Assistance Systems (ADAS), що має програмне забезпечення, розроблене Zenuity, спільним підприємством Volvo Cars та Veoneer.

Нова платформа ADAS є сучасною масштабованою системою активної безпеки, яка складається з безлічі радарів, камер та ультразвукових датчиків. Завдяки здатності до масштабування вона може бути легко доопрацьована та закладає основу для майбутнього впровадження технології автономного водіння.

Найближчим часом Volvo Cars повідомить більше деталей про електрокар XC40 до його офіційної прем’єри 16 жовтня 2019 року.

***

Volvo Car Group у 2018 році

Операційний прибуток компанії Volvo Car Group за 2018 фінансовий рік склав 14 185 мільйонів шведських крон (14 061 мільйон шведських крон у 2017 році). Доходи за зазначений період склали 252 653 мільйонів шведських крон (208 646 мільйонів шведських крон у 2017). За повний 2018 рік світові продажі склали 642 253 автомобілі, зростання у порівнянні з 2017 роком становить 12,4% (з 571 577). Результати підкреслюють комплексну трансформацію фінансових та операційних процесів, проведену в компанії Volvo Cars за останні роки, що скерувала її до наступної фази зростання.

Про компанію Volvo Car Group

Компанія Volvo була заснована 1927 року. Сьогодні – це один з найбільш відомих і шанованих у світі автомобільних брендів, який продає свої автомобілі приблизно в 100 країнах. Volvo Cars входила в групу компаній Volvo Group (Швеція), у 1999 році була придбана американською компанією Ford Motor Company. З 2010 року Volvo Cars входить до складу Zhejiang Geely Holding. У 2018 році у Volvo Cars працювало приблизно 43 000 співробітників. Головний офіс Volvo Cars, розробка продукції, маркетингові та адміністративні функції зосереджені в Гетеборзі (Швеція). Головний офіс китайського підрозділу Volvo Cars розташований в Шанхаї. Основні виробничі підприємства компанії знаходяться в Гетеборзі (Швеція), Генті (Бельгія) і Ченду (Китай). Двигуни для автомобілів Volvo виробляються на заводі в Скьовде (Швеція) і Чжанцзякоу (Китай), а комплектуючі на заводі в Улуфстрьомі (Швеція).

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд»

Один із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Дилерська мережа офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 45 дилерських центрах. Компанія націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. Детальна інформація - на сайті www.winner.ua