LAND ROVER DEFENDER ЗДОЛАВ НАЙСКЛАДНІШІ ВИПРОБУВАННЯ

Випробування, які пройшов новий Defender у 25-ій стрічці про Джеймса Бонда, демонструє можливості автомобіля під час пересування складною місцевістю. Defender піддається суворим випробуванням, які очевидні навіть з нового відеоролика: авто здіймається в повітря, долає броди, рухається болотами та річками з максимальною швидкістю і підкорює бездоріжжя.

За сцени переслідування у фільмі «007: Не час помирати» відповідав Лі Моррісон, координатор трюків у новій Бондіані. Моррісон працював у команді з переможцем премії «Оскар» за найкращі візуальні ефекти Крісом Корбулдом, координатором спецефектів та відповідальним за екшн-сцени з автомобілями у стрічці.

За словами Лі Моррісона, Defender перевершив очікування. Команда створила нестримну атмосферу хвилювання і показала шанувальникам, який виклик стояв перед авто та знімальною командою у створенні динамічної сцени переслідування зі стрічки «007: Не час помирати».

Директор лінійки автомобілів Land Rover Defender Нік Коллінз зазначив: «Ми розробили новий стандарт випробувань для Defender: найскладніший з усіх можливих та водночас унікальний для цього автомобіля. Фізична міцність і довговічність вимірюються через низку різних випробувань, серед яких і стрибок з мосту. Це переконало нас, що команда з постановки трюків отримала все необхідне від автомобіля для створення фільму «Не час помирати». Водночас ми навіть не змінювали конструкцію кузова, за винятком встановлення захисного каркасу».

Випробувала Defender відома автогонщик — надихаюча Джессіка Гокінс. Моррісон обрав її серед гонщиків серії «Формула-3 W» та одразу запропонував показати свій потенціал у фільмі «007: Не час помирати». Це перші зйомки у житті Джессіки. «Немає нічого більш хвилюючого, ніж виконувати трюки у фільмі про Джеймса Бонда. Для мене велика честь бути частиною неймовірного фільму за кермом нового Defender», — ділиться Гокінс.

У стрічці представлені найпрестижніші автомобілі Land Rover. Разом із 10 автомобілями Defender, у «007: Не час помирати» з’являються Range Rover Sport SVR, Series III Land Rover та Range Rover Classic.

У квітні 2020 року «007: Не час помирати» з’явиться на великих екранах світу та України, де глядачі оцінять можливості потужного Defender. Замовити Defender можна в офіційній дилерській мережі Land Rover в Україні.

 

***

Команда дизайнерів Land Rover тісно співпрацювала з керівником зі спецефектів і бойових транспортних засобів Крісом Корбулдом над вимогами до автомобілів Defender, які використовували у фільмі. Саме ці автомобілі стали першими авто цієї моделі, виробленими на новому заводі Jaguar Land Rover у місті Нітра, Словаччина. Їх створили на основі Defender 110 X у чорному кольорі Santorini Black із затемненими 20-дюймовими колесами та професійними шинами для бездоріжжя.

Land Rover давно співпрацює з кінокомпанією EON Productions у рамках серії фільмів про Джеймса Бонда. Вперше Range Rover Convertible з’явився у фільмі про Бонда «Восьминіжка» у 1983 році.

Сюжет стрічки «007: Не час помирати»

Бонд залишив активну службу й насолоджується спокійним життям на Ямайці. Його спокій перериває старий друг Фелікс Лейтер з ЦРУ, з’явившись із проханням про допомогу. Місія з порятунку викраденого вченого виявляється підступнішою, ніж очікувалося. Вона виводить Бонда на шлях таємничого лиходія, озброєного небезпечними новими технологіями.

Відеоролик із кадрами зі знімального майданчику, де Defender проходить найскладніші випробування – за посиланням.

Офіційні канали Джеймса Бонда

 

EON Productions

Родина Брокколі/Уілсон повністю володіє компаніями EON Productions та Danjaq. Компанія Danjaq розташована у США та разом зі студією Metro Goldwyn Mayer Studios володіє правами на всі існуючі фільми про Джеймса Бонда і контролює права на створення майбутніх фільмів про персонажа. Кінокомпанія EON Productions, дочірня компанія Danjaq, знаходиться у Великобританії. Вона знімає фільми про Джеймса Бонда з 1962 року та разом із компанією Danjaq володіє усіма правами на продаж супутніх та брендованих товарів у всьому світі. Зараз двадцять п’ятий фільм франшизи «007: Не час помирати» перебуває на етапі пост-виробництва.

Land Rover

З 1948 року Land Rover виробляє оригінальні позашляховики 4x4. Весь модельний ряд демонструє надзвичайно широкі можливості. Defender, Discovery, Discovery Sport, Range Rover, Range Rover Sport, Range Rover Velar та Range Rover Evoque – кожна з моделей є визначальною для світових секторів позашляховиків, адже 80% модельного ряду експортується до більше ніж 100 країн.

 

 

Про офіційного імпортера:

 

«Віннер Імпортс Україна Лтд.» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 27 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 50 дилерських центрах та сервіс партнерах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua