КОМПАНІЮ JAGUAR LAND ROVER ВДРУГЕ СЕРТИФІКУВАЛИ ЯК ВИРОБНИКА З НУЛЬОВИМИ ВИКИДАМИ ВУГЛЕЦЮ

Другий рік поспіль Jaguar Land Rover отримує сертифікат нульових викидів вуглецю в атмосферу від організації Carbon Trust. Аби відзначити досягнення, компанія завершила тур власними виробничими об'єктами у Великобританії.

Повторна сертифікація Carbon Trust є частиною шляху Jaguar Land Rover до Destination Zero. Вона розпочалася після першої ж сертифікації компанії як нейтрально вуглецевого підприємства ще до 2020 року. Друга сертифікація 31 січня 2020 року вкотре підкреслює зобов'язання Jaguar Land Rover досягти нульових викидів і поліпшити стан довкілля та здоров’я суспільства.

Перший повністю електричний автомобіль компанії Jaguar I-PACE завершив тур з нульовим рівнем викидів з Гейдона в Хейлвуд, відвідавши головний офіс компанії у Вітлі, центр Land Rover в Соліхаллі, нещодавно електрифікований виробничий майданчик Castle Bromwich у Бірмінгемі та Центр із виробництва двигунів (EMC) у Вулвергемптоні.

Подорож почалася після заряджання Jaguar I-PACE у Гейдоні за допомогою одного із 166 вдосконалених зарядних пристроїв. Вони працюють на сонячних батареях, встановлених у новому Центрі Створення Вдосконаленого Продукту (Advanced Product Creation Centre). З пробігом у 470 км, Jaguar I-PACE на одному заряді легко здолав повний маршрут у 229 км.

31 січня 2020 року організація Carbon Trust вдруге поспіль сертифікувала Jaguar Land Rover. Відзнака підтвердила, що спосіб ведення бізнесу відповідає міжнародно визнаному стандарту PAS 2060* з вуглецевої нейтральності з квітня 2018 року до березня 2019 року. Стандарт стосувався підприємств компанії зі створення продукції. Разом ці об'єкти зосереджують 77% транспортних засобів серійного виробництва Jaguar Land Rover.

Для досягнення нульового рівня викидів вуглецю Jaguar Land Rover інвестувала у проекти з енергозбереження. Зокрема до гарних результатів призвели інвестиції у сонячні панелі та світлодіодне освітлення. Порівняно з 2007 роком, Великобританія демонструє високі досягнення. Експлуатаційні викиди CO2 знизилися на 74%, -  разом із закупівлею електрики REGO, яка виробляється завдяки джерелам відновлювальної енергії. Водночас кількість енергії, витраченої для створення автомобіля, знизилася на 37%.

Компанія Jaguar Land Rover фінансово підтримала програму Золотий Стандарт**, яка в межах офіційної сертифікації регулює добровільні скорочення викидів вуглецю в усьому світі. До неї належать проекти з регулювання виробництва чистої та безпечної для здоров'я води в Кенії і Уганді, а також очищення кухонних плит в Індії та Гані. Позитивні наслідки від таких проектів простежуються як в екологічній, так і соціальній сфері.

Керівник відділу сертифікації в Carbon Trust Джон Ньютон підтвердив: Jaguar Land Rover став першим британським автовиробником, який відповідає міжнародно визнаному стандарту PAS 2060 щодо вуглецевої нейтральності на всіх етапах виробництва. «Протягом останнього року компанія продовжує скорочувати викиди вуглецю в атмосферу. Ми раді, що Jaguar Land Rover і надалі прагне забезпечувати вуглецево-нейтральне виробництво у країні», - зазначив Ньютон.

Destination Zero – це показник довгострокових стійких результатів для компанії. За словами Кріса Торпа, бізнес-директора компанії Jaguar Land Rover, останнє десятиліття інновацій призвело компанію до статусу виробника з нульовим рівнем викидів вуглецю. Водночас команда продовжить розвивати подібні проекти для збереження дорогоцінних ресурсів планети.

 

* Стандарт PAS 2060 встановлює вимоги з досягнення та оприлюднення вуглецевої нейтральності, опубліковані Британським Інститутом Стандартів.

 

** Золотий стандарт – це програма сертифікації для недержавних проектів зі скорочення викидів. Вона гарантує, що регламентовані сертифікати (вуглецеві кредити) піддаються перевірці, а проекти роблять суттєвий внесок у стійкий розвиток.

 

Jaguar I-PACE – це відзначений світовими нагородами перший повністю електричний позашляховик Jaguar Land Rover. Електрифікація повнопривідного двигуна здійснюється завдяки двом двигунам потужністю у 400 к.с., а крутний момент складає 696 Нм. Завдяки цьому 4,8 секунди вистачає для розгону до 100 км/год. Літій-іонний акумулятор ємністю 90 кВт/год забезпечує дальність до 470 км (цикл WLTP). Незважаючи на  компактний зовнішній вигляд, особлива конструкція кузова I-PACE та електрична трансмісія створюють простір для ніг у задній частині салону до 890 мм.

Окрім нульових викидів вуглецю, з 2007 року Jaguar Land Rover зробила ще кілька кроків для збереження екології. Компанія на 23% знизила споживання води, використаної для створення кожного автомобіля у Великобританії, а всі перероблені відходи надходять одразу до звалища. У березні 2019 року виробник досягнув останнього стандарту ISO 14001, який регламентує інтеграцію екологічних факторів до стратегічного бізнес-планування.

 

Про Jaguar Land Rover

 

Jaguar Land Rover – найбільший виробник автомобілів у Великобританії, в основі якого є два автомобільні бренди: Land Rover, світовий виробник повнопривідних преміум автомобілів, і Jaguar – один з найвідоміших у світі брендів спортивних автомобілів і авто преміум класу. У 2019 році продажі компанії склали 557 706 автомобілів у 127 країнах. Компанія продовжує розробляти новітні дизельні та бензинові двигуни, водночас пропонуючи електрифіковані транспортні засоби як частину модельного ряду із повністю електричними, плагін-гібридними та м’якими гібридними автомобілями. Всі нові моделі автомобілів Jaguar та Land Rover запропоновані з опціями електрифікації, що розширює можливості вибору для клієнтів.

 

Про офіційного імпортера

 

«Віннер Імпортс Україна, Лтд.» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 27 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 50 дилерських центрах та сервіс партнерах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua

 

За додатковою інформацією звертайтеся:

 

Ярина Бусол,

Фахівець зі зв’язків із громадськістю

преміум брендів

+38 044 585 63 00 (вн.2764)

ybusol@winner.ua

 

Вікторія Ковальчук,

Менеджер із маркетингових комунікацій

преміум брендів

+38 044 585 63 00 (вн. 2760)

vkovalchuk@winner.ua