Благодійність

це філантропія та благодійні проекти компанії «Віннер» та її керівництва, що фокусуються на трьох основних цілях: підтримка дітей та молоді, допомога місцевим громадам, поряд із якими «Віннер» веде свій бізнес, та збереження української культури.

2018

Дитячо-юнацький футбольний клуб «Прометей»

ДЮФК «Прометей» - це футбольний клуб із села Чубинське Бориспільського району, поряд із яким розташовані дилерські центри «Віннер» Порше Центр Київ Аеропорт та Ягуар Ленд Ровер Київ Аеропорт. У клубі займаються діти із 4-х сіл - Чубинське, Велика і Мала Олександрівки, Безуглівка.

Дитячий садок с.Дмитрівка

У рамках програми корпоративної соціальної відповідальності, зокрема благодійної допомоги місцевим громадам, поряд із якими працюють офіс та дилерські центри «Віннер», компанія підтримує дошкільний освітній заклад села Дмитрівка «Дзвіночок».

Заявка на благодійну допомогу

Ви — юридична особа!

Заявки на благодійну допомогу приймаються лише від юридичних осіб. Допомога конкретним фізичним особам напряму чи через фонди та інші благодійні організації не надається.

Ваш проект стосується таких напрямів:

Діти та молодь

Допомога місцевим громадам

Культурна спадщина України

Відповідальний автобізнес

Будь ласка, зверніть увагу, що «Віннер» надає допомогу у таких напрямах: діти та молодь, що опинилися у скрутних життєвих обставинах, освіта та профорієнтація дітей та молоді; допомога місцевим громадам, поруч із якими розташовані офіси «Віннер»; збереження та примноження культурної спадщини України, а також проекти із безпеки на дорозі, відповідального поводження з автомобілем та розвитку автомобільної галузі на користь суспільства.

січень

лютий

березень

квітень

травень

червень

липень

серпень

вересень

жовтень

листопад

грудень

Усі заявки розглядаються щоквартально з 15 до 30 числа останнього місяця кварталу (березень, червень, вересень, грудень) Комітетом із корпоративної соціальної відповідальності та благодійності, до складу якого входять члени Правління «Віннер Груп Україна».
Протягом тижня після засідання Комітету ви отримаєте відповідь щодо підтримки чи відхилення вашої заявки.

Заявки приймаються

Заявки не розглядаються

Розгляд заявок Комітетом

Подати заявку
;