З випуском нового Focus RS компанія Ford розширює виробництво спортивних авто для Європи

25.01.2016

Всі новини > Новини Ford

Experten-Jury der “Vehicle Dynamics International” wählt Ford Focus RS zum “Car of the Year 2016”. Eine international besetzte Experten-Jury aus 23 unabhängigen Fachjournalisten, berufen vom britischen Magazin “Vehicle Dynamics International” (VDI), hat heute den neuen Ford Focus RS als “Car of the Year 2016” ausgezeichnet. Die Jury bescheinigte dem Ford Performance-Fahrzeug “klassenbestes Handling” und “Fahrspaß pur”. Zugleich wurde auch das Ford Performance-Team, das für die Entwicklung des neuen Ford Focus RS verantwortlich ist, geehrt: Die VDI-Jury zeichnete die Mannschaft als “Dynamics-Team of the Year” aus. Weiterer Text über ots und www.presseportal.de/nr/6955 / Die Verwendung dieses Bildes ist für redaktionelle Zwecke honorarfrei. Veröffentlichung bitte unter Quellenangabe: “obs/Ford-Werke GmbH”

Нова ера швидкісних автомобілів Ford розпочинається зі стартом виробництва нового хетчбека Focus RS.

Компанія Ford планує виготовити близько 41 000 спортивних авто, призначених для продажу європейським покупцям у 2016 р., що перевищує показники 2015 р., які становили 29 000 одиниць. Заплановані показники на 40 % перевищують минулорічні результати. При цьому продажі авто у 2015 р. у Європі зросли на 62 % порівняно з 2014 р.

Серед найпопулярніших моделей — цілком новий Focus RS, перший екземпляр якого щойно зійшов із конвеєра в м. Саарлуї, Німеччина; спортивні авто Ford Mustang, на які компанія Ford отримала більше 13 000 замовлень у Європі; та популярні моделі хетчбеків Focus ST і Fiesta ST.

Разом із запланованим цілком новим Ford GT компанія Ford пропонує найширший ряд моделей з високими динамічними характеристиками, від компактних хетчбеків до високопродуктивних суперкарів.

«Цей рік стане справді визначним для спортивної лінійки авто Ford, оснащених не лише безпрецедентними робочими характеристиками, а й досконалими силовими агрегатами та технологіями управління шасі, серед яких нова інтелектуальна система повного приводу Ford Performance All Wheel Drive для нашого Focus RS», — заявив Джо Бакай (Joe Bakaj), віце-президент відділу розробки продукції компанії Ford of Europe.

RS б’є рекорди
Focus RS є одним із 12 нових спортивних авто, які компанія Ford запропонує на ринках усього світу до 2020 року. Нову модель створила команда інженерів підрозділу Ford Performance із Європи та США. Авто оснащене спеціально розробленою версією нового 2,3-літрового двигуна EcoBoost потужністю 350 к.с. та розгоном від 0 до 100 км/год (0–62 миль/год) за 4,7 секунди, завдяки чому цей хетчбек вважається моделлю Ford RS з найшвидшим розгоном в історії компанії.

На моделі Focus RS вперше встановлено нову Інтелектуальну систему повного приводу Ford Performance All Wheel Drive із динамічною векторизацією крутного моменту Dynamic Torque Vectoring, яка забезпечує новий рівень керування, зчеплення та швидкості на поворотах. Вперше на моделі RS встановлено вибір режимів Drive Modes, у тому числі вперше у всій галузі впроваджено систему Drift Mode, яка дозволяє здійснювати контроль за надлишковим повертанням керма, а також систему забезпечення швидкого старту Launch Control.

З початку прийому замовлень у вересні покупці вже зробили 3 100 замовлень, а ще 250 000 чоловік здійснювали онлайн-конфігурацію моделі Focus RS на веб-сайтах Ford.

Бестселер Mustang
Ford Mustang пропонується у комплектації з 5-літровим V8 двигуном Ford потужністю 421 к.с., який розганяється до 100 км/год (62 милі/годину) за 4,8 с, або з економнішим 2,3-літровим двигуном EcoBoost потужністю 317 к.с., який розганяється до 100 км/год (62 милі/годину) за 5,8 с.

У європейській конфігурації високопродуктивні двигуни цілком нового Ford Mustang доповнюються стандартним комплектом Performance Pack, до якого входять модернізовані гальма та система охолодження для швидкісного керування. Вдосконалене шасі та каркас кузова, передові технології, в тому числі можливість вибору режимів Drive Modes та додаткове обладнання для треку Track Apps, допомагають оптимізувати динамічні характеристики та забезпечити насолоду від спортивного керування відповідно до очікувань покупців авто Ford Mustang.

У першій половині 2015 р. Ford Mustang став світовим бестселером серед спортивних автомобілів за даними всесвітньої бази даних про реєстрацію транспортних засобів IHS Automotive.*

Цікаві та економні моделі ST
Після того, як на початку року нова модель вперше була представлена в комплектації з дизельним двигуном, продажі моделі Ford Focus ST збільшилися на 160 % у 2015 р. порівняно з 2014 р. **

Новий Ford Focus ST поєднує високу продуктивність та практичність. Пропонується з п’ятидверним кузовом та кузовом універсал, а також із новим 2,0-літровим дизельним двигуном з потужністю 185 к.с. та 400 Нм крутного моменту з 2000–2750 обертів на хвилину або покращеним 2,0-літровим бензиновим двигуном EcoBoost з потужністю 250 к.с.

Після представлення нової моделі на початку 2015 р. 47 % покупців обрали дизельний силовий агрегат, нещодавно запропонований у комплекті з 6-ступінчастою трансмісією з подвійним зчепленням PowerShift.

Новий Focus ST із дизельним двигуном PowerShift — модель Ford із найшвидшим розгоном. Від 0 до 100 км/год (0–62 миль/год) вона розганяється за 7,7 секунд — на 0,4 секунди швидше, ніж із ручною коробкою передач, при цьому викиди CO2 становлять 119 г/км, а економія пального — 4,6 л/100 км (61,4 миль/галон). *** Модель із 2,0-літровим двигуном EcoBoost розганяється до 100 км/год (0–62 милі/год) за 6,5 секунд.

Після того, як модель Fiesta ST була представлена в Європі та по всьому світові й отримала більше 20 нагород та почесних титулів впродовж першого року на ринку, вона швидко завоювала провідну позицію серед невеликих високодинамічних хетчбеків у Європі. Fiesta ST оснащена 1,6-літровим двигуном EcoBoost потужністю 182 к.с. і розганяється від 0 до 100 км/год (0–62 милі/год) за 6,9 секунд. На сьогодні в Європі продано вже більше 30 000 одиниць Fiesta ST. Ще більше новин щодо моделі Fiesta ST очікуються пізніше у цьому році.

Ідеальний вибір
Випуск обмеженої кількості перших цілком нових ультрависокопродуктивних суперкарів Ford GT розпочнеться у другій половині 2016 р.

Найпотужніший із двигунів Ford EcoBoost, який видає більше 600 к.с. та демонструє неймовірний рівень продуктивності, а також семишвидкісна пелюсткова трансмісія перетворюють Ford GT на ультрависокопродуктивний суперкар, який демонструє технологічні досягнення двигуна Ford EcoBoost та інноваційної аеродинамічної форми каркасу, виконаного з полегшеного вуглеводного волокна.

# # #

До всесвітньої бази даних про реєстрацію транспортних засобів IHS Automotive занесено всі реєстрації у міжнародному сегменті спортивних авто IHS за січень — червень 2015 року.

* Дані про продажі компанії Ford вказані для 20 основних європейських ринків, де вона представлена національними дистриб’юторськими мережами.  20 європейськими ринками є: Австрія, Бельгія, Британія, Чеська Республіка, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Іспанія, Румунія, Швеція та Швейцарія.

*** Заявлені рівні споживання пального/енергії, викидів CO2 й електричної потужності були виміряні згідно з технічними вимогами та специфікаціями Європейських Норм (EC) 715/2007 і (EC) 692/2008 з останніми поправками. Споживання пального та викиди CO2 вказані для моделей автомобіля, а не для конкретного автомобіля. Проведена стандартна процедура випробувань дозволяє здійснювати порівняння між різними типами машин та різними виробниками. Техніка керування, а також інші нетехнічні фактори, окрім економічності споживання пального/енергії автомобілем, відіграють роль у визначенні споживання пального, викидів CO2 й електричної потужності. CO2 є головним парниковим газом, який впливає на глобальне потепління.

закрити