Volvo ХС60 другого покоління визнано найбезпечнішим автомобілем 2017 року за результатами тестів Euro NCAP

16.01.2018

Всі новини > Новини Volvo

Volvo XC60 названо найкращим середньорозмірним кросовером та загалом найбезпечнішим автомобілем 2017 р. за підсумками престижної премії «Найкращий у своєму класі», що була присуджена Euro NCAP.

XC60 набрав близькі до ідеалу 98% у рейтингу «Захист водія та дорослих пасажирів» для класу середньорозмірних кросоверів та значні 95% у рейтингу «Наявність допоміжних систем безпеки» (що на 20% вище, ніж у найближчого конкурента), і таким чином підтвердив беззаперечне лідерство Volvo Cars у сфері автомобільної безпеки.

«Новий XC60 – один із найбезпечніших автомобілей у Volvo, – говорить Малін Екхольм (Malin Ekholm), директор Центру безпеки Volvo Cars. – Кросовер максимально оснащений новітніми технологіями допомоги водію,  що дозволяють захистити пасажирів та інших учасників дорожнього руху, таких як пішоходи та велосипедисти, а також знизити ризик дорожньо-транспортних пригод. Ми пишаємось, що взяте Volvo Cars зобов’язання із впровадження інноваційних систем безпеки, знову гідне визнання у вигляді нагороди «Найкращий у своєму класі» Euro NCAP».

Раніше автомобілі Volvo Cars вже були лауреатами цієї престижної премії. У 2015 XC90 був оголошений найкращим у класі великих кросоверів та найбезпечнішим автомобілем року. V40 був  володарем нагороди Euro NCAP у класі «малий сімейний автомобіль».

«Volvo Cars прагне, щоб у 2020 році люди не гинули та не отримували серйозних травм у нових автомобілях Volvo, – продовжує Малін Екхольм. – Нагорода отримана XC60, – найкращий приклад виконання наших зобов’язань із розробки новітніх систем безпеки та допомоги водію».

Разом із S90 та V90, кросовер XC60 у черговий раз підтвердив звання Volvo Cars як першого у світі автовиробника, автомобіль якого очолює усі три рейтинги автономного екстреного гальмування  (AEB) Euro NCAP: AEB у міських умовах, AEB в міжміських поїздках, AEB для захисту пішоходів. Три зазначені моделі Volvo – єдині, що змогли продемонструвати неперевершений результат одразу у трьох тестах.

S90 та V90 також показали високий результат за підсумками премії «Найкращі у своєму класі» Euro NCAP, та отримали 95% у рейтингу «Захист водія та дорослих пасажирів» та 93% у рейтингу «Наявність  допоміжних систем безпеки».

Нагорода Euro NCAP – не перша для XC60. Раніше кросовер було оголошено Автомобілем року 2017–2018 в Японії; став володарем Car Tech Awards 2017 у Великобританії в номінаціях  «Найбезпечніших автомобіль», «Найкраща технологія безпеки» та «Найкраща система супутникової навігації»; а також був названий Преміальним кросовером року за підсумками британської премії Professional Driver 2017 Car of the Year. XC60 також став одним з трьох фіналістів премії North American Utility of the Year 2018.

Премія Euro NCAP

Кожного року Euro NCAP публікує рейтинг «Найкращі у своєму класі», що дозволяє визначити лідера серед конкурентів, прем’єра котрих відбулась протягом одного календарного року. Звання «Найкращого у своєму класі» присуджується автомобілю на підставі середньозваженої суми оцінок у кожній з чотирьох областей: захист водія та дорослих пасажирів, безпека дітей, безпека пішоходів та наявність  допоміжних систем безпеки.

Про компанію:

Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua

закрити