Volvo XC60 та V90 Cross Country стали номінантами на звання Автомобіль Року 2018 в Україні

04.12.2017

Всі новини > Новини Volvo

Volvo XC60 та V90 Cross Country приймають участь у цьогорічному голосуванні на звання кращого автомобіля в Україні – «Автомобіль Року 2018».

Компанія Volvo Cars представила довгоочікуваний позашляховий універсал V90 Cross Country у вересні 2016 року, а на українському ринку він дебютував у квітні 2017 року. Із часу виходу на ринок першої моделі Cross Country бренд Volvo став міцно асоціюватися з потужними автомобілями, які володіють відмінними позашляховими якостями. Ззовні він продовжує дизайнерську лінію флагмана ХС90, а всередині – майстерно виконаний інтер’єр із інтуїтивним інтерфейсом управління та електронними асистентами, які дозволять впевнено почуватись як на шосе так і долати бездоріжжя. Дорожній просвіт V90 Cross Country у 201 мм є одним із найвищих у класі та не залишає сумнів щодо можливостей цього автомобіля.

Новий Volvo XC60 замінює надзвичайно успішний, оригінальний XC60, який за дев’ять років, із часу його запуску, став бестселером серед преміальних середньорозмірних кросоверів у Європі та майже досягнув відмітки в один мільйон проданих одиниць у світі з моменту його дебюту у 2008 році. Новий середньорозмірний кросовер було презентовано в Україні у серпні 2017 року. Із виходом нового XC60 було представлено нові функції безпеки. Для підтримки у керуванні було додано автономну систему екстреного гальмування Volvo City Safety, в той час як нова система Oncoming Lane Mitigation використовує підрулення для того, щоб допомогти уникнути лобового зіткнення. Blind Spot Indication System (BLIS) тепер використовує функцію підрулення для зменшення ризику зіткнень у паралельних смугах руху.

Голосування за звання «Автомобіль Року 2018» триває з 27 листопада 2017 року по 8 січня 2018 року, і кожен мешканець України може віддати свій голос за кращий на його думку легковий автомобіль року, кросовер року і кращі авто в класах. Проголосувати можна на сайті autoroku.ua або відправити заповнену анкету, яка опублікована в журналі «Автоцентр» (починаючи з № 22 від 27.11.2017).

Про компанію:

Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua

закрити