«Volvo Car – Дніпро» офіційне відкриття концептуального дилерського центру Volvo

08.09.2017

Всі новини > Новини «Віннер»7 вересня у м. Дніпро відбулося урочисте відкриття концептуального дилерського центру Volvo, побудованого відповідно до новітніх стандартів Volvo Retail Experience (VRE). На церемонію офіційного відкриття завітали топ-менеджери Volvo Cars на чолі із Френком Вресавелем, Віце- президентом міжнародних ринків, та Власник і СЕО Групи компаній Віннер в Україні Іван Гинянський.

Концепція Volvo Retail Experience ґрунтується на контрастах – відкрите та закрите, тепле та холодне. Фасади з матового скла протягом дня виглядають білими та непрозорими, а ввечері починають просвічуватись. Зовнішнє оформлення в холодних тонах дивовижним чином контрастує з теплим та гостинним інтер’єром. Центром комфорту салону є зона відпочинку, що оформлена в стилі вітальні сучасного шведського будинку зі скандинавськими меблями та використанням в оздобленні природних матеріалів.

Новий дилерський центр «Volvo Car – Дніпро» загальною площею 3240 кв.м. дозволяє представити в шоу-румі весь модельний ряд автомобілів Volvo. Зона сервісу становить 560 кв.м.
«Volvo Car – Дніпро» – найбільший дилерський центр Volvo в Європі, який представляє повний модельний ряд інноваційних автомобілів шведського бренду та високопрофесійне сервісне обслуговування відповідно до стандартів виробника. Незабаром новий дилерський центр, першим у Дніпровському регіоні, зможе запропонувати своїм клієнтам новий підхід до обслуговування клієнтів Volvo Personal Service. Згідно з Volvo Personal Service кожен клієнт Volvo має особистого механіка для поліпшення сервісу та прискорення роботи. А сам процес обслуговування, який триває не більше години, нагадує роботу на піт-стопах у сучасному автоспорті. Volvo Personal Service – це втілення власного шляху Volvo щодо володіння автомобілем Volvo, прогресивного способу мислення та інноваційного підходу до спрощення щоденного життя.

Дилерський центр «Volvo Car – Дніпро» надає своїм клієнтам повний спектр унікальних і вже звичних для автомобільного ринку України послуг, а саме:

Адреса дилерського центру: м. Дніпро вул. Княгині Ольги, 19Б, телефон +380 56 720 90 90.

закрити