Вирушаєте в дорогу разом із колегами? Влаштуйте нараду! У цьому вам допоможе універсальний конференц-зал на колесах

24.07.2017

Всі новини > Новини Ford


Особиста присутність учасників на нараді робить її настільки ж ефективною, як п’ять відеоконференцій, десять телефонних дзвінків чи 20 електронних листів.

КЕЛЬН, Німеччина, 24 липня 2017 р. — За результатами одного з досліджень, бізнесмени вважають наради з особистою присутністю вартими п’яти відеоконференцій, десяти телефонних дзвінків або 20 електронних листів. Оскільки в наступному році очікується збільшення кількості ділових поїздок, мандрівникам варто скористатися можливістю провести час у дорозі з користю. * **

Новий Tourneo Custom є єдиним автомобілем для перевезення людей у своєму сегменті, який пропонує шість окремих сидінь, які можна розвернути так, щоб пасажири сиділи обличчями один одного — у конференц-стилі; при цьому кожне з них обладнане окремим зарядним USB-портом. Мозковий штурм з колегами чи індивідуальне введення в курс подій — сидіння швидко встановлюються для будь-якого виду діяльності, створюючи гнучкий та інтерактивний робочий простір.

«Час у дорозі з колегами по роботі може здатися змарнованим. Але не тоді, коли ваш транспортний засіб — розкішний конференц-зал на колесах, — зауважує Піт Рейєс (Pete Reyes), директор лінійки автомобілів компанії Ford of Europe. З новим Tourneo Custom учасники ділових поїздок зможуть легко взаємодіяти зі своїми колегами, що є важливим фактором для постійно зайнятих ділових людей».

Доступний для замовлення у другій половині року, новий дев’ятимісний автомобіль розроблено після проведення докладного дослідження про те, як власники використовують свої автомобілі, а також які функції сидінь цінують найбільше. Уперше представлений в 2013 р., Tourneo Custom має новий сміливий дизайн передньої частини, повністю оновлений інтер’єр преміум-класу і пропонує новий рівень оптимізації та вишуканості.

«У бізнесі вкрай важливо виділяти час для особистісної взаємодії. 90 % сигналів візуальні, тому можливість подорожувати обличчям до обличчя дає чудову нагоду провести серйозну розмову, а не просто поспілкуватися», — пояснює Кріс Льюіс (Chris Lewis), автор бестселера «Швидше за думку» (“Too Fast To Think”), у якому досліджено переваги особистого спілкування з колегами і відмови від електронних засобів. ***

 
# # #

 
Примітки редактора

https://i.forbesimg.com/forbesinsights/StudyPDFs/Business_Meetings_FaceToFace.pdf

** https://skift.com/2016/10/27/millennials-are-now-the-most-frequent-business-travelers/

*** Кріс Льюіс, Швидше за думку: як віднайти свою креативність у перенасиченій засобами комунікації культурі праці. — «Коган Пейдж».

закрити