«Віннер» відкриває новий автосалон Bentley в Києві

26.05.2017

Всі новини > Новини Bentley

Компанія «Віннер Імпортс Україна» продовжує співпрацю з Bentley Motors, додавши розкішний бренд Bentley до свого портфоліо брендів  Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche. Нагадуємо, що у серпні 2016 року сторони підписали договір про наміри співпраці. Офіційна церемонія відкриття нового дилерського центру Bentley, яку відвідали більше 200 клієнтів та гостей, відбулася 18 травня 2017 року на території кінно-спортивного клубу Equides Club, розташованого поблизу Києва.

Генеральний директор і власник «Віннер Груп Україна» Іван Гинянський зазначив на відкритті: «Для нас це велика честь і привілей — представляти в Україні такий поважний бренд як Bentley. Ми переконані, що наша співпраця на 100 % відповідає головній меті «Віннер» — пропонувати нашим клієнтам найкращі в своєму класі автомобілі та послуги. Ми серйозно налаштовані на тривалу роботу в Україні й очікуємо не менш тривалих відносин з Bentley».

Д-р Андреас Офферманн (Dr. Andreas Offermann), член ради директорів з питань продажів, маркетингу та сервісного обслуговування Bentley Motors, зауважив: «Це великий день для Bentley в Україні. Подальше зміцнення нашого бренду в Україні — важливий крок у стратегії розвитку компанії у Європі».

Новий автосалон відображає оновлений фірмовий стиль Bentley, джерелом натхнення для якого стала багата історія компанії в поєднанні з сучасними тенденціями в будівництві дилерських центрів класу люкс. Він містить приватну зону персоналізації, де клієнти можуть обрати один з численних відтінків пофарбування та варіантів шкіряної оббивки.

Як ексклюзивний дилер Bentley в Україні, салон Bentley Kyiv пропонує покупцям весь модельний ряд, до якого входять Continental, Flying Spur, Bentayga і Mulsanne. Окрім того, у Bentley Kyiv можна придбати автомобілі з пробігом, брендові розкішні продукти компанії, а також отримати сервісне обслуговування. Автосалон розташований на території «Віннер Автомотів» на проспекті Степана Бандери 24Д.

Контактною особою для запитів від преси є Наталія Доільніцина (ndoilnitsyna@bentley-kyiv.com), супервайзер з комунікації «Бентлі Київ». Тел.: + 38 044 496 00 06 (вн. 1010), моб.: +38 067 449 48 83.

закрити