«Віннер Груп Україна» забезпечила Львівську обласну клінічну лікарню неонатальним автомобілем

02.04.2018

Всі новини > Новини «Віннер»

30 березня відбулася урочиста передача неонатального автомобіля медичної допомоги від компанії «Віннер Груп Україна» Львівській обласній клінічній лікарні. Реанімобіль на базі Ford Transit обладнано медичним устаткуванням для транспортування новонароджених високого перинатального ризику. Таким чином, компанія продовжує дотримуватися принципів соціальної відповідальності в Україні.

Новий реанімобіль для малюків має надсучасне обладнання, зокрема:

автономний інкубатор для довготривалого транспортування новонароджених, пульсоксиметр, електронний аспіратор, монітор пацієнта, шприцевий насос з можливістю живлення від мережі, апарат штучної вентиляції легень для новонароджених, санітарна сумка для надання першої допомоги.

Щороку у відділенні інтенсивної терапії новонароджених Львівської обласній клінічної лікарні перебуває понад 700 немовлят з масою тіла при народженні від 500 г. Пацієнтів переводять сюди з різних акушерських стаціонарів Львова та області. Транспортування малюків має бути безпечним та здійснюватися винятково за допомогою професійно обладнаного реанімобіля. Востаннє такий транспортний засіб був придбаний у 2009 році, і на сьогодні його пробіг становить уже близько 700 000 км.

«Наша лікарня має 230-річну історію і пережила не одну реорганізацію. В усі часи у стінах Львівської лікарні працювали винятково професіонали, а людське життя і здоров’я завжди були найбільшими цінностями. Однак теперішні умови праці лікарів та перебування пацієнтів у закладі, зокрема у неонатологічному корпусі, на жаль, потребують суттєвих змін. Зі стін осипається фарба разом зі штукатуркою. Наразі у цьому корпусі застарілі системи автоматичної вентиляції, каналізації, водопровід та електромережа. Їх необхідно замінювати. Окрім ремонту лікарня гостро потребує новітнього медичного обладнання. Тому ми із неймовірною вдячністю чекаємо на продовження благодійного проекту компанії «Віннер Груп Україна», – коментує Михайло Гичка, в.о. генерального директора Львівської обласної клінічної лікарні.

Проект відродження Львівської лікарні має особливе історичне значення для «Віннер Груп Україна». Адже батьки Івана Гинянського, засновника і СЕО компанії, народилися саме тут, на Західній Україні, проте змушені були залишити батьківщину в 1930-х роках.

«Компанія дбає про Україну – це гасло надихає кожного з нас щодня дбати одне про одного. І кожен наш найменший крок направлений на системні зміни в країні. Сьогодні разом із нашими партнерами і друзями – благодійною організацією «Клуб Левів міста Києва», офіційними дилерами Ford «Велет Авто» та «ВіДі Груп» – ми передали Львівській лікарні перший надсучасний реанімобіль, створений на базі Ford Transit. Другий уже проходить підготовку до передачі. Обладнання автівок, яке ми встановили разом із партнерами, дозволяє суттєво зменшити критичні вібрації у дорозі, підтримувати життя і транспортувати немовлят, що перебувають у зоні ризику», – говорить Петро Рондяк, голова правління «Віннер Груп Україна».

Упродовж 2016 – 2017 років «Віннер Груп Україна» передала лікарні три інкубатори для новонароджених недоношених дітей SI-610-1 загальною вартістю 52 тис. євро. У червні компанія планує передачу другого автомобіля, а у другому півріччі 2018 року – початок масштабної реконструкції неонатального центру та оснащення його новітнім обладнанням.

З 1992 по 2002 роки – роки партнерства між Львівською обласною клінічною лікарнею та шпиталем Генрі Форда (Детройт, США) – на базі цього закладу було відкрито перший в Україні навчально-тренувальний Центр реанімації новонароджених та блок інтенсивної терапії при відділенні недоношених новонароджених дітей, впроваджено сучасні стандарти надання допомоги пацієнтам відділення. Зокрема, з 1996 року налагоджена система транспортування критично хворих новонароджених з перших годин життя на штучній вентиляції легень реанімобілем Ford Econoline, отриманим завдяки компанії «Віннер Груп Україна» зі шпиталю Генрі Форда. Другий реанімобіль, Ford Transit, лікарня отримала від «Віннер Груп Україна» у 1997 році.

Про компанію

«Віннер Груп Україна» – один із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу з 25-річним досвідом успішної діяльності в Україні. Компанія є офіційним імпортером автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, який пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський сервіс світового рівня у більш ніж 50 дилерських центрах. Автомобільний бізнес «Віннер Груп Україна» представлений компаніями «Віннер Імпортс Україна», «Віннер Автомотів», «Порше Центр Київ Аеропорт» та «Віннер Лізинг».

На сьогодні продажі автомобілів Ford становлять 5,8% автомобільного ринку України, а загальна частка преміум-брендів сягає 19,2%. Компанія «Віннер Груп Україна» є одним із найбільших платників податків у своєму сегменті: в цілому від продажів 125 000 автомобілів до державного бюджету України було повернуто понад 1 млрд євро у податках.

Окрім автомобільного бізнесу «Віннер Груп Україна» займається будівництвом і обслуговуванням житлової та комерційної нерухомості. Зокрема, до складу «Віннер Груп Україна» входять компанії «Віннер Будівництво», «Віннер Фасіліті Менеджмент», «Віннер Проперті Менеджмент».

Команда «Віннер Груп Україна» з урахуванням дилерської мережі налічує понад 600 співробітників.

Компанія активно розвиває напрям корпоративної соціальної відповідальності та щороку впроваджує благодійні ініціативи й соціальні проекти.

закрити