Виконавчий директор Ford Джим Хакетт (Jim Hackett) відкриє Smart Mobility Innovation Office у Лондоні

24.10.2017

Всі новини > Новини Ford

Лондон, 24 жовтня 2017 р. –Виконавчий директор Ford Джим Хакетт відкрив спеціалізований інноваційний центр Smart Mobility Innovation Office компанії Ford у Лондоні, основним завданням якого стане розробка технологій у сфері «розумної» мобільності для найближчого майбутнього з урахуванням особливих потреб міст Європи.

Новий центр відкриває команді фахівців Ford, очолюваній директором підрозділу Ford Smart Mobility Сарою-Джейн Вільямс (Sarah-Jayne Williams), доступ до компаній-розробників цифрових технологій міжнародного рівня, провідних закладів науки, спритних стартап-проектів та вже існуючих партнерів. Ford і надалі працюватиме над проектами з покращення якості повітря, зменшення заторів та підвищення мобільності у Лондоні. Відкриття центру в Лондоні надасть Ford постійний доступ до наявних партнерів та проектів, таких як випробування автопарку гібридних фургонів Ford Transit, запланованого на кінець цього року.

«Лондон — не лише одне з найбільших мегаміст Європи, але й одне з найпрогресивніших міст, завжди відкритих для нових ідей і партнерства. А ми, у свою чергу, спільними зусиллями працюємо над створенням «розумних» автомобілів для «розумного» світу», — зауважив Хакетт. «Here East — ідеальне місце для центру інновацій у сфері «розумної» мобільності компанії Ford, найближчим сусідом якого стане інноваційний центр Plexal, що об’єднує талановитих фахівців і різноманітні стартап-проекти».

Комплекс Here East уже став домом для дослідницького університету Лафборо (Loughborough University) — давнього і значущого британського партнера Ford у науково-дослідній сфері, а також для Центру передових систем приводу (Advanced Propulsion Centre), за підтримки якого Ford працювала над дослідженнями у сфері силових установок, а також розробляла гібридні Ford Transit, заплановані до випуску у кінці цього року.

Новий лондонський офіс стане третім інноваційним центром Ford (раніше були відкриті центри у Дірборні та Пало-Альто у США). Він доповнить глобальну мережу дослідницьких та інноваційних центрів Ford, включно з Центром досліджень та інновацій у Ахені, Німеччина.

# # #

*Детальну інформацію шукайте на сайті hereeast.com

Компанія Ford of Europe відповідає за виробництво, продаж і обслуговування автомобілів бренду Ford на 50 окремих ринках і надає роботу приблизно 47 тисячам співробітників на підприємствах, що знаходяться у повній власності, і приблизно 66 тисячам осіб, з урахуванням спільних і неконсолідованих підприємств. Крім Ford Motor Credit Company до складу Ford Europe входить також підрозділ з обслуговування клієнтів Ford Customer Service Division і ще 24 заводи (16 у повній власності або у формі консолідованих спільних підприємств і 8 неконсолідованих спільних підприємств). Перші автомобілі компанії Ford були привезені до Європи в 1903 році — у тому ж році, коли була заснована компанія Ford Motor Company. Виробництво в Європі почалося в 1911 році.

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua

закрити