Відкриються перші концептуальні дилерські центри JAGUAR LAND ROVER в Україні

15.06.2018

Всі новини > Новини Jaguar > Новини Land Rover

Jaguar Land Rover Київ Аеропорт – концептуальний дилерський центр збудований відповідно до нового глобального стандарту «арочного» дизайну приміщення. Воно є двобрендовим, поєднуючи в собі легендарні британські бренди Jaguar та Land Rover. Будівля є відображенням нового покоління дилерських центрів, які також з’являться у найбільших містах України до кінця 2018 року та повною мірою трансформують дилерську мережу Jaguar Land Rover в Україні. Офіційне відкриття першого дилерського центру відбудеться 26 червня 2018 року, а наступного дня відбудеться відкриття Jaguar Land Rover Київ Захід.

Jaguar Land Rover Київ Аеропорт розмістився на ділянці в 1 га. Загальна площа будівлі в 7 656 м2 має форму прямокутника з чіткими лініями. У дизайні виставкової зали використані притаманні бренду британські риси: скло та горіхове дерево, втілюючи в собі новітню концепцію «арочного» дизайну.Виставкову залу автомобілів буде поділено на дві частини – для представлення автомобілів Jaguar та Land Rover відповідно. Простір довкола автомобілів дозволяє їм «дихати», а спеціально спроектоване освітлення підкреслює їх неповторність. Клієнтська зона розміщуватиме в собі шоурум для 7 авто Jaguar та 7 авто Land Rover, студію персоналізації автомобілів зі зразками оздоблення салону та кольорами кузова, зону експонування колекцій аксесуарів та брендованої продукції. Окрасою дилерського центру стала елегантна зона для відпочинку та баріста-бар. Дилерський центр має підземний паркінг площею 2 540 м2, що здатен зручно розмітити ще додаткових 79 автомобілів.

Для найвищого рівня обслуговування клієнтів, новий дилерський центр пропонує унікальні переваги: 10 підмінних автомобілів, аеропорт сервіс та off-road трек, щоб кожен клієнт міг повною мірою переконатися у найкращих ходових характеристиках автомобілів Jaguar та Land Rover.На сервісі для обслуговування автомобілів доступні 15 підйомників, 14 постів, із яких 2 виділено на мийку. Висококваліфікований сервіс забезпечуватимуть технічні спеціалісти, які проходять регулярне навчання на базі «Winner College», а також акредитацію від провідних фахівців академії Jaguar Land Rover.

Із турботою про наших клієнтів спеціально розроблена нова зона заїзду на сервіс – Drive-in. Її суть полягає у тому, що клієнти сервісу одразу заїжджатимуть до приміщення сервісу, а прийомка авто відбувається не на вулиці, а у комфортному критому приміщенні.
Новий концептуальний дилерський центр Jaguar Land Rover Київ Аеропорт відкриває для Вас нову сторінку у розвитку брендів Jaguar Land Rover в Україні.

Місце розміщення Jaguar Land Rover Київ Аеропорт та Jaguar Land Rover Київ Захід:

Jaguar Land Rover Київ Аеропорт
вул. Київська, 45
с. Чубинське (Бориспільське шосе), Київська обл.
044 202 11 11
jlr@winner.ua
kyiv.jaguar.ua, kyiv.landrover.ua

Jaguar Land Rover Київ Захід
Кільцева дорога, 2
м. Київ
044 591 00 00
jaguar.landrover@vidigroup.com
jaguar-vidi.com, landrover-vidi.com

закрити