ВІДКРИТО ВАКАНСІЮ ОФІЦІЙНОГО ДИЛЕРА VOLVO У ВІННИЦІ ТА ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

23.01.2019

Всі новини > Новини Volvo

Офіційний імпортер автомобілів Volvo в Україні, компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд», оголошує відкриття вакансій офіційного дилера Volvo у Вінниці та Хмельницькому.

 

«Віннер Імпортс Україна, Лтд» прагне знайти надійного бізнес-партнера, який має кваліфікований менеджмент для розбудови конкурентного, системного та ефективного бізнесу відповідно до корпоративних стандартів бренду Volvo та для забезпечення теперішніх і потенційних клієнтів найкращим рівнем сервісу. Ми прагнемо, аби наші клієнти отримали унікальний досвід володіння автомобілем легендарного шведського бренду. Відкриття нових дилерських центрів – це частина програми розвитку дилерської мережі Volvo в Україні. Дилерські центри Volvo вирізняються від багатьох інших сучасним дизайном відповідно до концепції VRE (Volvo Retail Experience).

 

Отримавши статус офіційного дилера Volvo в Україні, бізнес-партнер отримує ряд переваг:

 

Працюючи з нами, ви отримаєте надійного бізнес-партнера та підтримку висококваліфікованого персоналу. Заявки будуть розглядатися протягом лютого – березня 2019 року. Дізнайтеся більше за посиланням: https://winner.ua/become-a-dealer-ua/.

 

Про компанію:

«Віннер Груп Україна» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 45 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua

закрити