Від смартфону до великого екрану: Нові партнери-виробники прикладних програм допомагають водіям автомобілів Ford отримати в дорозі максимум користі від своїх смартфонів

27.02.2018

Всі новини > Новини Ford

БАРСЕЛОНА, Іспанія 26 лютого 2018 р. – Сьогодні на Всесвітньому мобільному конгресі в Барселоні компанія Ford оголосила, що з квітня 2018 р. власники автомобілів Ford в усьому світі одержать можливість користуватися популярним програмами для навігації та одержання інформації щодо дорожніх умов Waze. *

З понад 100 мільйонами активних користувачів, Waze є найпопулярнішим у світі навігаційним додатком, призначеним для користування у спільноті, щоб допомагати водіям разом долати ускладнення дорожніх умов. Спільна робота, про яку вперше було оголошено на Міжнародній виставці побутової електроніки, означає, що власники телефонів Apple iPhone зможуть виводити з них Waze на великі екрани своїх автомобілів. Ford вже пропонує навігаційний мобільний додаток Sygic, який працює на платформі AppLink, а також інформаційно-розважальну систему SYNC 3, що підтримує навігаційний застосунок FordPass з функцією повідомлення про поточні дорожні умови Live Traffic.

«Ми знаємо, що люди користуються великою кількістю навігаційних додатків, які допомагають дістатися місця призначення безпечно і у більш ефективний спосіб. Тому ми тісно співпрацювали з партнерами, щоб цього досягти, — сказав Дон Батлер (Don Butler), виконавчий директор компанії Connected Vehicle and Services, — З допомогою платформи SYNC 3 AppLink водії можуть користуватися своїми улюбленими додаками безпечно і безперешкодно, утримуючи погляд на дорозі, а руки на кермі.»

Інформаційна система Ford SYNC AppLink надає водіям можливість виводити підтримувані додатки смартфонів на інтегрований автомобільний сенсорний екран, і керувати ними за допомогою голосових команд та елементів керування, розташованих на кермі. Функцію AppLink розроблено на основі програмного рішення з відкритим вихідним кодом SmartDeviceLink (SDL), поширення якого підтримують багато виробників автомобілів. SDL забезпечує спільний інтерфейс між додатками та автомобільними інформаційними системами.

«Waze працює як система персонального оповіщення від 100 мільйонів ваших друзів на дорозі, — і відтепер нею зможуть скористатися багато водіїв автомобілів Ford, які матимуть змогу під час їзди безпечно використовувати наш додаток на автомобільному дисплеї, — сказав Дженс Барон (Jens Baron), керівник групи продуктів «Автомобільні застосунки» Waze, — Waze — це більше ніж просто червоні лінії на карті. Це відображення величезної спільноти водіїв у дорозі, що разом обходять дорожні ускладнення по всьому світі.»

Компанія Ford оголосила (також у Барселоні), що водії зможуть користуватися ще й менеджером подкастів Acast. Цей додаток пропонує функцію завантаження подкастів в режимі offline, а підпрограма надання інтелектуальних рекомендацій аналізує час переїздів між роботою і домом і пропонує подкасти, що якнайкраще відповідають тривалості подорожі. Компанія Acast стала одним із переможців конкурсу компанії Ford на кращий додатків для AppLink «Make it Driveable», що відбувся у 2017 р. у Парижі (цей захід проводиться переважно серед стартап-компаній з метою сприяння розробці ідей щодо покращення умов автомобільних поїздок).

Ford також підтвердив, що скоро AppLink почне надавати підтримку таких додатків:

# # #

* Моделі автомобілів Ford 2018 р., обладнані системою SYNC 3 версії 3.0 або вище, матимуть можливість користуватися Waze з сенсорного екрану з моменту запуску застосунку. Інші автомобілі, обладнані системою SYNC 3, можуть одержати оновлення програмного забезпечення для запуску функціональності підтримки Waze дистанційно за протоколом OTA або через USB. Щоб одержати більше інформації щодо регіонів, у яких діє застосунок, перейдіть за посиланням https://www.waze.com

**Webex діє на таких ринках світу: Данія, Німеччина, США, Великобританія, Австралія, Канада, Іспанія, Франція, Італія, Японія, Корея, Нідерланди, Південна Америка, Росія, Швеція, Туреччина і Китай

Компанія Ford of Europe відповідає за виробництво, продаж і обслуговування автомобілів бренду Ford на 50 окремих ринках і надає роботу приблизно 47 тисячам співробітників на підприємствах, що знаходяться у повній власності, і приблизно 66 тисячам осіб, з урахуванням спільних і неконсолідованих підприємств. Крім Ford Motor Credit Company до складу Ford Europe входить також підрозділ з обслуговування клієнтів Ford Customer Service Division і ще 24 заводи (16 у повній власності або у формі консолідованих спільних підприємств і 8 неконсолідованих спільних підприємств). Перші автомобілі компанії Ford були привезені до Європи в 1903 році — у тому ж році, коли була заснована компанія Ford Motor Company. Виробництво в Європі почалося в 1911 році.

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua

 

закрити