Вересень 2017 року став кращим місяцем для Ford в Україні у цьому році

10.10.2017

Всі новини > Новини Ford


• Вересень місяць був досить успішним для бренду Ford в Україні: було продано 436 авто, що є найкращим результатом за 2017 рік

• Продажі Ford виросли не лише по відношенню до серпня 2017 року, але і до вересня 2016 року

КИЇВ, Україна, 9 жовтня 2017 р. — Вересень місяць був досить успішним щодо продажу авто марки Ford в Україні. Було реалізовано 436 автомобілів, що більше на 44%, ніж у серпні цього року, та на 48% більше, ніж у вересні рік тому. За період січень-вересень поточного року було продано 3102 авто Ford, що на 23% більше, ніж рік тому за аналогічний період. Лідером серед продажів у вересні став Ford Kuga. Було реалізовано 104 авто цієї моделі, що на 189% більше, ніж у серпні 2017 року, та на 67% більше, ніж рік тому у вересні.

Другою за популярністю моделлю Ford у вересні став Focus. 94 автомобіля цієї моделі знайшли своїх власників у вересні, а це на 81% більше, ніж у серпні цього року, та на 141% більше, ніж у вересні 2016 року.

Трійку лідерів замикає Ford Transit. Цього місяця було продано 87 авто цієї моделі, що більше лише на 2 % проти серпня поточного року, та на 38% більше, ніж у вересні попереднього року.

«Але найбільший прорив у вересні місяці зробила модель Ford Edge. – каже Олексій Чайка, бренд-директор Ford компанії «Віннер Імпортс Україна». – Було зафіксовано приріст популярності та продажів цієї моделі на рівні 520% в порівнянні з серпнем 2017 року та на 63% більше, ніж у вересні минулого року».

Статистика в черговий раз підтверджує, що з приходимо осінньо-зимового періоду змінюються уподобання українців і попит на кросовери зростає.

# # #

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua

За додатковою інформацією звертайтесь:
Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford
044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua

закрити