В автівках Ford можуть з’явитися додатки для карпулінга, мультимодальної навігації та підкастів

10.11.2017

Всі новини > Новини Ford

КЕЛЬН, Німеччина, 9 листопада 2017 р. — Будь-яка подорож на Ford у майбутньому зможе принести прибуток і допомогти знайти нових друзів. Цю можливість уже пропонує інноваційний мобільний застосунок Zify, який зв’язує водіїв із пасажирами-клієнтами залежно не тільки від маршруту й місця знаходження, але й рис характеру. Цілком вірогідно, що власникам Ford також буде запропоновано «аудіосомельє», який рекомендуватиме подкасти з огляду на вподобання водія й час доби, а під час планування маршруту навігатор підкаже, коли найкраще пересісти на автобус чи метро.

Застосунок Zify став одним із трьох переможців конкурсу Make It Driveable, який Ford проводить щорічно. Додаток для карпулінга (підвезення попутників) спочатку підбирає водіїв і пасажирів залежно від маршруту, але потім можна використовувати додаткові фільтри й тоді, з огляду на вказані вподобання, в авто разом опиняються «базікали», «мовчуни» й «меломани».

Команда розробників кожного додатку-переможця отримала 10 000 євро й можливість подальшої співпраці з Ford. Окрім Zify, переможцями назвали додаток Acast, який пропонує онлайн-стримінг подкастів з огляду на маршрут поїздки, час доби та інтереси водія, а також RouteValet — навігатор, здатний прокладати маршрути, які передбачають використання як громадського, так і особистого транспорту.

«Для розумних міст майбутнього нам знадобляться розумніші автомобілі, і всі три переможці зможуть відігравати свою роль у тому, щоби зробити наше пересування ефективнішим і приємнішим, і навіть дозволять водіям отримувати прибуток від поїздок, які вони в будь-якому разі робитимуть», — сказав Абрахам Філіп (Abraham Philip), менеджер підрозділу підключених автомобілів і послуг Ford of Europe на церемонії нагородження, яка відбулась у салоні Гюстава Ейфеля в Ейфелевій вежі (Париж).

Інформаційно-розважальна система Ford SYNC AppLink дає змогу водіям керувати роботою мобільних додатків у своєму смартфоні через голосові команди або сенсорний екран, встановлений в автомобілі.

# # #

Компанія Ford of Europe відповідає за виробництво, продаж і обслуговування автомобілів бренду Ford на 50 окремих ринках і надає роботу приблизно 47 тисячам співробітників на підприємствах, що знаходяться у повній власності, і приблизно 66 тисячам осіб, з урахуванням спільних і неконсолідованих підприємств. Крім Ford Motor Credit Company до складу Ford Europe входить також підрозділ з обслуговування клієнтів Ford Customer Service Division і ще 24 заводи (16 у повній власності або у формі консолідованих спільних підприємств і 8 неконсолідованих спільних підприємств). Перші автомобілі компанії Ford були привезені до Європи в 1903 році — у тому ж році, коли була заснована компанія Ford Motor Company. Виробництво в Європі почалося в 1911 році.

 

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua

закрити